Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vészhelyzet hosszabbításával...

Vészhelyzet hosszabbításával kapcs. javaslatban, hogy lehet 2021.aug.31 végdátum, mikor 2022 nyarát mondták, ameddig a vészhelyzetet akarják kitolni?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A vészhelyzet az egy jó sorozat volt,a klinika és a kórház a város szélén után,már a mai időkhöz modernizálva.
2021. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezen én is nagyon meglepődtem...Főleg, hogy első pontban sorolta fel az államtitkár, hogy meg fogják hosszabbítani a diplomák kiadását nyelvvizsga hiányában. Megörültem, mikor hallottam az parlamenti beszédet, aztán csalódás volt, amikor megláttam a törvényjavaslatot.
2021. dec. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló !


Vagyis 2022ben nem várható a nyelvvizsga mentesség ?

2021. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem zárnám ki, hogy lesz...csak egyenlőre hivatalosan benyújtott javaslatot nem találok sehol ezzel kapcsolatosan.

Bár elég nagy öngól lenne, ha nem lenne folytatása a történetnek, hiszen jelenleg a kormány kérés nélkül, magától lebegtette meg ezt, hogy szeretnék meghosszabbítania a diplomák kiadását nyelvvizsga nélkül.

Ma már az index is közölt ezzel kapcsolatosan cikket.

[link]


Én azért tanulok, biztos ami biztos, mivel minél hamarabb szeretnék elkezdeni dolgozni. De remélem az egész nyelvoktatást alapjaiban átgondolják és onnantól kezdve lesz ez ismét kötelező, ha biztosítottak a feltételek. Például olyan tanári fizetés, amely mellett nincs a tanár rászorulva arra, hogy minden szabadidejében különórákat adjon. Akkor neki is érdeke lenne,hogy a diákok az iskolai órák keretein belül eljussanak legalább egy középfokig. (Ahol én tanultam, köztudott volt, hogy a nyelvtanárok a különórákra mennek. Olyan tanárok voltak kimagaslóan jók magántanárkánt, akiknél a kötelező tanítási óra abból állt, hogy magyarul beszélgettünk.) Továbbá fontos lenne, hogy a főiskolákon és egyetemeken is biztosítva legyen a nyelvoktatás, hiszen ez jelenleg a legtöbb helyen nem valósul meg.

2021. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyelőre* mielőtt valaki beszólna, hogy elírtam :D bocsi, kicsit fáradt vagyok, nem olvastam át, mit írok
2021. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2021. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!