Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti melyik műsort...

Fideszesek, ti melyik műsort kedvelitek jobban a fideszes tévékben? Azt, amikor leül néhány kormánypárti, és egymást tódítva dicsérik a kormányt, és szidják az ellenzéket, vagy azt, amikor a másik oldalról is van ott valaki, aki vitázik is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Én speciel a Magyar Népmeséket az M2-n
2021. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Én jobban szeretem, mikor függetlenobjektív műsorvezetők, politológusok beszélgetnek, ez pl. az egyik kedvencem:

[link]

2021. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt szeretem , amikor igazi szakértőket szólaltatnak meg pl agrárpolitika, migráció, külpolitikai és gazdasági kérdésekben. Meg rendkívül jó kulturális műsoraik vannak.

A youtubeon követem a Pesti Tv-t, de elég érdekes, hogy csak nagyon kevés ellenzéki vállalja el, hogy beül oda vitázni. Pl migráció témakörében egy sem akar. Vajon mért nem?

2021. dec. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!