Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a fucsa, mindent egybe...

Ez a fucsa, mindent egybe ömlesztő meleg-feminista forradalom meddig fog még tartani? Meddig viselik el az emberek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (éppenséggel biszex), aki szerint a forradalmak pszichológiáját úgy kell elképzelni, mint egy ingát. Az inga balról jobbra leng, közötte embertömegek állnak. Az inga mindig kileng a lehető legszélére, közben rengeteg embert elsodor azok közül, akik az útjában állnak.


Szerinte az inga most még csak középen járhat, de el fog jönni az idő, amikor teljesen megszűnik a "homofóbia", pontosabban aki nem fekszik be a szélsőliberális politikai gőzhengernek, az vagy csendben lesz, vagy pedig börtönben.

Azt mondja, a nácik és kommunisták is ugyanígy kezdték: áldozatnak állították be magukat, és lényegében valóban azok is voltak. Erre kezdtek építkezni, csak aztán amikor megszerezték a hatalmat, mégis több és több kellett: mindketten a teljes emberiségre ki akarták terjeszteni az idológiájukat.

Szerinte itt érhető tetten a meleg politikai illetve feminista befolyás diktatórikus hajlama, hogy amint megkapnak dolgokat (pl. melegházasság), már azonnal több kell: iskolai érzékenyítés, törvény homofóbiára (nyugati államok), nők után füttyögésre (Egyesült királyság, Svédország), gyerek gyámság alá helyezése ha szülőként megpróbálod megakadályozni a nemváltását.


Erről ki mit gondol? Engem kissé gyomorba vágott ez a jövőkép, tekintve, hogy nem akarok sem homofób, sem olyan társadalomban élni, ahol melegek, feministák vagy bárki más diktál. Pedig ez alapján egyre inkább minden erre tart. Már a filmipart, "tudatipart" maguk alá hajtották, lényegében ha valakiről kiderül, hogy meleg, az már nem igazán téma, főleg nyugaton. És egyre inkább látszik hogy bármit megtehetnek, lásd transznemű gyerek sztárok stb. Tehát az elfogadás megvalósult, de mégis egyre inkább az áldozatiságukat hangsúlyozzák. Emellett minden hülyeséget is tolerálni kell, ha valaki őznek hiszi magát, akkor az nem beteg ember, hanem te vagy a homofób. Az emberek nem fognak ez ellen lázadni?



2021. dec. 10. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Ki fog futni a dolog, pár évtized és teljesen megszűnik a "homofóbia", minden kritika a melgekkel, nőkkel szemben. "Elfogadóak" leszünk.
Ki fog futni a dolog, aki nem ért egyet a politikai sodorral, az vagy csendben lesz vagy börtönben.
Még eltart egy darabig, de aztán abbahagyják maguktól.
Még eltart egy darabig, de aztán az emberek elunják és megszüntetik. Akár polgárháborúval is.
23 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
62%
A tudatipart mindig is uralták különböző ideológiai irányzatok. Nem tudom ez ellen mit lehet tenni.
2021. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%

Nézd kérdező, ameddig egy meleg is van, aki nem meri felvállani, hogy az, mert fél a beszólásoktól, retorzióktól, addig hidd el, hogy nem ők az elnyomók!

Csak egy példa egyik homoszexuális kollégámnál rákezdetem, hogy van-e barátnője -tudtam, hogy meleg amúgy- é azt mondta, hogy nincsen. DE és itt a de nem tette, hozzá, hogy nem is akar mert homoszexuális. Mert félt előttem felvállalni, mert még mindig nem biztos benne, hogy én mit fogok rá mondani, nincs a pólómra írva, hogy "nyugi nem vagyok homofób" szóval ameddig egy meleg vagy biszex vagy akármi szégyelli felvállalni, hogy micsoda, addig ne ők legyenek már az "elnyomók"...

2021. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
9%

Az a gond, hogy tényleg nem lehet tudni mennyire tolhatják még és ha az inga visszalendül, akkor mekkorát fog ütni és hol lesz utána a "közép". Mert ugyanaz nem lesz mint előtte.

Éppen úgy lehetséges, hogy amit most a gyerekekkel csinálnak az már kiveri a biztosítékot az embereknél, de lehet hogy még ezt is hagyják és csak amikor már évek telnek el és sikerült gyerekeket tönkretenniük majd azok eszmélnek rá mit tettek velük a társadalmuk, szüleik jóváhagyásával, akkor lesz vége.

Ahogy lehet hogy csak lassul ez a tendencia és a nagyon erős lépéseket tüntetik el visszalendülésképpen, hoznak hasonló törvényeket mint a mi gyerekvédelmi törvényünk - de lehet hogy előbb a másik szélsőség fog erőre kapni ismét, amit már sikeresen magunk mögött hagytunk pár évtizede, a melegellenes támadásokat.

2021. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
32%

Nyugaton hamarabb eljön a komolyabb ütközés az LGBTQ/Genderista/Feminista világ és az Iszlám között.


Idő kérdése.


Cáfoljon meg rám hivatkozva, aki lepontozna.

2021. dec. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

2 - ilyen meleg mindig lesz egy. Ahogy mindig lesz olyan is, aki beszól. És ahogy lesz ilyen meleg, úgy lesz alacsony, kövér, pattanásos, akit emiatt megszólnak vagy nem veszik fel egy munkahelyre.

Ha neked ez a kiindulási alapod, akkor te is a harcos logikát követed.

2021. dec. 10. 14:10
 6/42 A kérdező kommentje:

4 - szerintem mondjuk ebben igazad van. Ha vége lesz a liberális térnyerésnek, annak sajnos az iszlám fog véget vetni.

Erről is beszéltünk ezzel a barátommal. A meleg és női mozgalmak mind azt segítik sajnos elő, hogy egyre kevesebb gyerek szülessen. A jövő túlélése pedig sajnos a szampotulatban rejlik, nem hiába lesz Kína kb. 20 éven belül vezető világhatalom.

Jól látszik a propaganda hatása sajnos azon is, hogy ha erről beszélsz, akkor feministák által befolyásolt nők ezrei ugranak a torkodnak, hogy te ne nézd őket szülőgépnek. Pedig hát a nyugati ember túlélése a tét.

2021. dec. 10. 14:14
 7/42 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy ne beszéljünk már úgy mintha egy Trump-Bolsonaro-Modi-Putyin-Orbán 10-es évek nem pont a jobbra tolódásról szóltak volna. Megint itt az alternatív univerzum, mert a Vadhajtásokon olvastatok valamit Svédországról.
2021. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 molnarmarcell21 ***** válasza:
57%

Bla bla.

A nemesek és királyok még meddig viselik el a jobbágyság forradalmát?

2021. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

7 - amit Svédországról állítok, azok igazak. Ott ez a világ van már, ezek a törvények.

De várom a forrásokat, ami kimondja, hogy ez nincs így.

2021. dec. 10. 14:19
 10/42 anonim ***** válasza:
79%

Nem tartom szerencsésnek, hogy minden olyan dolgot, amivel nem értesz egyet, egy kalap alá veszel.

A transz mozgalmak és a feminizmus például gyakran ütik egymást. Ha például egy transz nőt a nők közt engednek versenyezni, azt a feministák eléggé ellenezni szokták. Aki egyik oldallal sem ért egyet, az meg hátradőlhet és élvezheti, hogy mi lesz belőle :)

Egyébként az igaz, hogy azok a mozgalmak, amik valamilyen jogokért harcolnak, nyilván olyan jogokért teszik, amik most nem adottak. Amíg bűncselekmény volt a homoszexualitás, addig sokan azt ellenezték a leginkább. Ha viszont házasodhatnak is, akkor már nem fognak tüntetni, hogy legalizálják a melegházasságot. Nincs értelme. Gondolom, az emberek egy része egy eredmény elérése után abbahagyja, másoknak meg mindig kell valami, amiért harcolhatnak. Valaki meg később száll be. Simán lehet, hogy 50 év múlva egész Európában normális lesz a melegházasság és mondjuk a poligám kapcsolatok elfogadása és legalizálása lesz a téma.

Abba bele kell törődni, hogy mindig lesznek különböző mozgalmak, viszont nem kell ezekkel egyetérteni. A mai feministákat én már egyáltalán nem tudom komolyan venni, miközben régen olyan dolgokért küzdöttek, amikkel teljesen azonosulni tudtam.

2021. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!