Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Én azt látom, Orbán Viktor...

"Én azt látom, Orbán Viktor rám tippel, hogy én fogok nyerni" (Márki) Ez a Márki normális? Az elmegyóhyintézetekben vajon hányan gondolhatják magukról, hogy Orbán Viktor rájuk tippel? Ez egy nagyon kimunkáltan rafintált, veszélyes ember.

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%

Márki nyerne más? Márki van a hímtagunm orbánnal, és komcsi sleppjével.

Márki kellen őket vágni az utcára, Marbellára.

2021. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Márki hergel, most ezt a játékot űzi:)
2021. dec. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
..vagyis veszélyes "parasztember..."
2021. dec. 15. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
3# Valahogy úgy:)
2021. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Csak mint a régi viccben: nem vak ez a ló (hogy fejjel megy újra meg újra a falnak) csak bátor!
2021. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Csak kicsit jobban kellene figyelned a fidesz cselekedeteire.
2021. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Márky hoz USA elemeket a kampányába. Természetesen azoknak akik az elmúlt 10 év langyos vizét, összezárt egypárt rendszerét ismeri, az hüllllének tartja.
2021. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#7 Meg azok is hülyének tartják akik értik, hogy ez az ország nem az USA, itt nem olyan a választási rendszer, nem azonosak a törvények, így nem lehet az USA-ból hozott elemekkel sikeresen kampányolni.

Egy akkora országban, ahol természetes, hogy a gazdag emberek pénzen veszik meg a választásokat, ott lehet hazudni reggel, éjjel meg este büntetlenül, mert a média el tudja intézni, hogy amit a jelöltjük hazudott Arkansasban, arról fogalma se lehessen a szavazóknak Oregonban vagy Floridában, de itt nem lehet. Ebben az országban hiába hazudik valamit Pécsen, azonnal tudni fogják mindenhol, hogy hazudott és ha leül egy milliárdossal egy étteremben, az emberek jogosan lesznek rajta felháborodva, mert nálunk a törvény tiltja, hogy a politikai kampányokat pénzemberek fizessék.

2021. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire fostok tőle, hogy naponta őt gyalázzátok? Féltek ti a vereségtől mi fiddernyákok?
2021. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szerintem anyádra tippel...
2021. dec. 22. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!