Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszben belharcot, káoszt...

Fideszben belharcot, káoszt szülhet hogy Orbán beáldozta az egyik leghűségesebb katonáját Völnert?

Figyelt kérdés
Ha a leghűségesebb embert áldozzák be az káoszt szül, ellent mondd a logikának, a tekintélynek, a pártfegyelemnek. Szokta gyakran cserélgetni az embereit Orbán de eddig ilyen még volt.
2021. dec. 15. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Megy a mesedélután már reggel?

Felmerült egy vád és erre AZONNAL lépett az érintett is meg a fidesz is - lemondás, mentelmi jog felfüggesztése és mehet a nyomozás.

Gondolom nagyon ciki, hogy nem akar senki semmit elhazudni, eltitkolni, a fideszesek nem tesznek úgy, mintha nem ismernék fel azt akiről szó van és nem kezdenek előre mosdatni valakit akiről még nem tudni bűnös-e vagy sem, mivel a kedvenceid nem ezt csinálják a ballib oldalon.

de ez van, fogadd el, a fideszben ha valaki törvényt sért akkor annak van következménye!

Talán ha a meseköltés helyett rávennéd kedvenceidet hogy ott is próbálkozzanak meg hasonlóan eljárni és ne indítsanak jogerősen elítélt bűnözőt képviselőnek, ne kössenek vele milliós szerződéseket, ne hagyjanak a helyén polgármesterként olyat akiről videó van ahogy kábítószerezik és ahogy százmilliós korrupcióról beszél - a sajátjáról, vagy ne mosdassanak olyan politikusokat akik a saját hangjukon mondanak el hatalmas korrupciós ügyleteket - szintén a sajátjukat - akkor jobb hely lenne az ország.

De nem, te ülsz nyakig a mocsokban és onnan kiabálsz a másikra, hogy mocskos, mert megláttál rajta egy sárfoltot a nadrágján.

2021. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Orbán leghűségesebb katonái: Kövér László, Áder János, Szíjjártó Péter, Rogán Antal, és lebukásáig Szájer József. Völner a fasorban sincs hozzájuk képest. Ha nem is egy közkatona, de mondjuk egy százados a hadseregben.

Ahogy Szájer is egyik napról a másikra eltűnt a közéletből, úgy Völner is el fog. Távozása tizedakkora problémát sem jelent, mint Szájer távozása, pedig azután is ment tovább az élet.

2021. dec. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Ezek legalább leköszönnek, a baloldalon meg f##verés kell ehez, mint a gréczy reiszführer esetében? CSEh, Gajda, Lackner meg a többi meg vígan él, szánni való ez a balokdali 🐑nép.
2021. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

csak akkor lesz belharc, ha azt Viktor megnegedi


kell a kirakatper, hogy lám, nem is lehet lopni. ezért beáldoztak egy senkit, aki sehol nincs az 1000 mrd-s lopásokhoz képest.

2021. dec. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

és már ott is #1, hogy miért kellett ez

és mesedélutánozik az, aki az egész hozzászólást végighazudja

2021. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%

#5 És itt is vagy te aki megint hazudod, hogy a másik hazudik, de semmivel sem bizonyítod.

Akkor rajta, mutasd meg mi a hazugság az 1-esben és bizonyítsd is hogy hazugság!

2021. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

#6 teljesen felesleges agyhalottaknak érvelni, megtettem az évek alatt jópárszor, semmi értelme, mára beleuntam

sajnos így jártál, minimális energiát nem akarok beleteni

keresd meg magad, vedd észre magad, ha érdekel, senkim sem vagy, hogy megtegyem neked ezt a szivességet.

az sem zavar, ha azt modod, akkor nem is tudok mondani semmit. így van, te nyertél, örülj neki.

2021. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#7 Értem, szóval nem tudod megmutatni.

Én eddig is tudtam, hogy nem hazugság ami az 1-ben van, most mások is láthatják, hogy te sem tudtad bizonyítani a kamu állításodat.

Mesedélutánra volt időd, egy szimpla példára amivel igazolhattad volna magad, arra meg nem. Tényleg jobb is h nem folytatod.

2021. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
#8 szerintem ne vergődj "elvtárs". Inkább igyál egy kupica alapvető élelmiszert lenin apátok lelkére :)
2021. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
#8 így van. legalább lett mára egy kis sikerélményed. látod, milyen rendes vagyok veled?
2021. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!