Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "az elmúlt harminc év legjobb...

"az elmúlt harminc év legjobb kormánya az első Orbán-kabinet volt. " mondja MZP. Egyetértesz vele?

Figyelt kérdés

2021. dec. 15. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen.
A későbbi Orbán.kabinetek Varga Judittal, Szíjjártóval és Torgyán nélkül jobbak.
Nem, a baloldali kormányok voltak jobbak.
Az Antall kornány volt a legjobb.
17 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Minden kormány nagyon más volt. Másban jók, másban rosszak. Mások voltak a körülmények is, amelyek közt kormányoztak.

Legtisztességesebbnek az Antall-kormányt tartom.

Legsikeresebb pedig a 2010 óta folyamatosan hatalmon levő Orbán-kormányt.

Valahol a magyar népet is jellemzi, hogy az autokratikus kormányzás lett itt sikeres. Valami olyan elképesztő méretű békétlenség és egymásnak feszülés megy itt 1990. tavasza óta, hogy azt én képtelen vagyok megérteni.

2021. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, h mi számít sikernek és mi nem. Pl. most gazdaságilag nézve oké, hogy van 6 % GDP emelkedés, de közben a korrupció rekord magas, a szegénység - fizetések rekord alacsonyak, semmit nem ér a Forint stb...

Pl. a kormány hozta a CSOKOT, babavárót, 25 év alatt SZJA mentességet meg ilyesmiket amik jók, közben a lakásárak a 2,5x-re nőttek. Tehát mindennek van egy + és - oldala. ÉN úgy fogalmaznék, hogy a 2002-2010-es kormánynál a jelenlegi alkalmasabb, viszont túl sok a mellékes disznóság, kamu propaganda, haveri mutyizás meg a többi, ami miatt nem tudsz kiállni mellettük.

2021. dec. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem sikerült azalatt a 4 év alatt teljesen lepukkasztani a "szocializmus" maradék örökségét, bár Antallék is sokat megtettek. Akkor még Orbánék nem voltak olyan mohók és támaszkodtak tapasztalt, hozzáértő szakemberekre is.
2021. dec. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!