Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Macron EU-s elnöksége...

Ha Macron EU-s elnöksége alatt végre elzárnák a pénzcsapokat, amitől összedőlne a gazdaságunk,akkor sok fideszes felébredne végre?

Figyelt kérdés
Vagy ezeket az egyszerű embereket kicsit sem zavarja, csak éljen a Viktor vezérük?

2021. dec. 16. 19:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Mit gondolsz mi történne, ha “felébredne” a fideszes lakosság? Lázongás, polgárháború, puccs, ami majd az összefogás zászlaja alatt fog történni?
2021. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk kezdjük ott, hogy én egy fideszest alapból nem tartok semmire.
2021. dec. 16. 19:39
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Peched van mert nem dőlne tőle össze a gazdaságunk.

Reménykedtetek az elején abban, hogy majd az imf hitel hiánya betesz az Orbán kormánynak. Aztán reménykedtetek a nemzetközi hitelminősítőkben, az árvízben, az aszályban, a migránsválságban, legutóbb a pandémiában, de egyik se jött be.

Meteorcsapás még nem volt, talán az tényleg betenne a kormánynak.

2021. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

1. Ha meghallgattad volna a V4-es találkozó zárónyilatkozatait (Macron is részt vett), akkor nem álmodnál ilyeneket.


2. A lengyelekkel éppen ezt próbálják csinálni, de a lengyelek közölték, hogy ők innentől nem fognak befizetni, hiszen semmi jogalapja nincs a kifizetések visszatartásának. (Mostanra már gyakorlatilag ugyanannyit fizetünk be, mint amennyit kapunk, ahogy a lengyelek is.)

2021. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 mindentudó99 ***** válasza:
42%
#2 Remek ember lehetsz. Én pl a fideszre szavaztam de semmi bajom azokkal akik meg másra. Ők is ugyan olyan emberek mint én csak más a politikai nézetük. Nem jobbak vagy rosszabbak nálam. Csak a legbutább emberek goldolkodnak úgy mint te.
2021. dec. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Fel bizony, és helyretenné azokat, akiknek a gazdaság tönkretétele se drága azért, hogy politikai ambícióit kiélhesse.

Nem így kell választást nyerni. Majd kaptok még időt gyakorolni.

2021. dec. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt már az elmúlt sötét 12 évben megtanulhattuk igen.
2021. dec. 16. 20:08
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

Nem vagyok fideszes, ezt leszögezem.

De az számomra és remélem sok ember számára intő jel, egy redflag, hogy még a gazdaságot is beáldoznátok, akár az egész országot, embereket, vállalkozókat is csődbe taszítanátok, csak hogy Orbán megbukjon és a baloldal kerülhessen a kasszához újra. Hiszen erről van itt szó, ez nyilvánvaló. Ezt csak a hülyék nem látják.

Ez csak szerintem nem normális dolog?

2021. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Eddig a gyenge Merkel nézet el mindent Orbának ennek vége itt nem lesz több pénz.Amig bennem tartják a szerzödéseket amit aláirtak a be lépésnél.Nem azért léptünk be hogy, Mészáros nyerjen minden be szerzést meg a ner haverok.Majd meg tudjátok milyen amikor oda lép az eu Orbán az uniot fenyegeti ha rá nem vonatkoznak a szabályok többi tagálamra se és szétesik ezt kéne meg érteni.Ezt nem fogja hagyni senki se de még mindig hisznek maj abban hogy, megúza.Azok nem érték mekkora a probléma elöb dobnak ki minket mint hogy, többi tagálamot is vétoza a pénzek eljutását.Akkor aztán örülhetünk és olyan helyzetbe leszünk mint az ukránok.
2021. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Majd meg tudjátok milyen amikor oda lép az eu"


Igen, a nagy félelmetes EU ír majd egy panaszos hangvételű levelet. Ennyi fog történni.


8#


A politika destruktív, ebből is látszik

2021. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!