Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem vicces hogy a sok ellenzék...

Nem vicces hogy a sok ellenzéki azt jósolgatta a régi Indexesek "forradalma" után, hogy az új "neres" Indexet alig fogják olvasni, ugyanúgy dobogós az Index most is a Telex meg sehol sincs?

Figyelt kérdés

[link]


index.hu 753 780

telex.hu 402 764


Alig több mint a fele... az emberek ugyanúgy a régi Indexet olvassák inkább.


A kis forradalmárok azt hitték hozzájuk kötődnek az olvasók és majd olvasni fogják a tarhálós új oldalukat ezerrel, de nem...


2021. dec. 17. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Viszont 984 596-al megelőzi a 24.hu :D

Illetve a 444 is jóval a kormánymédia felett van: 439 657-tel.

Freemailesként, pedig biztos vagyok benne, hogy az origo csak azért vezet, mert akárhányszor kijelentkezel a freemailedből automatikusan az origora irányít át az oldal. Szóval én is látogatóként vagyok ott feltüntetve, holott soha a büdös életben nem olvasom. :)

2021. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1: A régi Indexre milyen oldal irányít át? Szerintem semmi...

Úgyhogy nagy lebőgés a Telexnek ez a szám, így 1,5 év Telex éra után.

2021. dec. 17. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem dobogós az. Szépen elsüllyedt.
2021. dec. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az index egyelőre inkább szőrmentén fideszes. Általában vannak kritikus cikkek, csak néha leszólnak, hogy ezt be kell rakni.


Éppen azért nem alakították full propagandalappá, mert akkor olyan lenne, mint a pestisrácok meg a többi, amiket csak a zombik olvasnak.


És ennek köszönhető, hogy nem mindenki pártolt el. Ha eltolják jobban fideszes irányba, akkor esni fognak a számok.

2021. dec. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt mondom, CSAK A FIDESZ!!
2022. jan. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!