Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért terjed két egymásnak...

Miért terjed két egymásnak ellent mondó narratíva az ún. korona vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Egyik azt mondja, hogy elkaptad a vírust. A másik azt mondja, hogy megtámadott téged a vírus. Mai napig nem tudják eldönteni, melyik az igaz. Kinek jó ez? :D
2021. dec. 17. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Kinek jó ez hülye kérdés?
2021. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
A vírusellenes hülyék már nem tudnak mit kitalálni unalmukban.
2021. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogy rettegjenek a buta emberek és döfködjék magukat, mint a drogosok.
2021. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem biztos kapod el, ha megtámad.
2021. dec. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha elkapod a vírust, megtámadhat, ha megtámad a vírus, elkaphatod. Szerintem ugyanaz. És mivel nagyon kicsi vírus ez, életkortól függetlenül az ujjaddal is elkaphatod, nem kell hozzá nagy kéz.
2021. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki megtámad, akkor el is kap egyben a mancsával. Vágod ember?
2021. dec. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%
Fárasztó vagy ezzel a zabhegyezéssel. Fogadni mernék rá, hogy nem magyar az anyanyelved.
2021. dec. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam azt a moderátoroktól, amit állítasz. Én minden mellékhatást hivatalos (who) oldalról nyomtam, de én már nem foglalkozom ezzel, mert unom az oltástálibokat is, és a oltásellenedek chip-es baromságait, miközben a valódi igazolt mellékhatásokról (vérrög,gyulladások) szó sincs.


Teljesen felesleges vitázni bármelyik oldallal. És már unalmas is.


Az is mindegy, megtámadt a vírus, és azt is ha elrabolt a vírus, ha kirabolt a vírus, ha megerőszakolt a vírus, ha kiherélt a vírus, ha lecidázott a vírus...


Ne legyen más két éve a fejünkben csak oltás,vírus,oltás,vírus...

2021. dec. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

30 éves vagyok. Egerben nőttem fel. A magyar nyelvet jobban ismerem, mint te, de ez neked túl magas labda lenne...


Ha nem érted a kérdést, akkor téged is bedarált ez a szar, ami neked teljesen normális. Én ezt el is fogadom. Ám legyen.


A mellékhatásokra áttérve, azok ugyanúgy nem léteznek, mint a védőoltások. Hatások léteznek. Így John Virapen könyvét is máshogy fogod olvasni.


Már, ha tudsz olvasni. Már kételkedem...

2021. dec. 18. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!