Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én gondolom úgy, hogy ez...

Csak én gondolom úgy, hogy ez az ország Budapest kivételével teljesen élhetetlen?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a fizetésekre, az inflációra, az emberek borzasztó mentalitására. Jó idje pont emiatt kölyöztem nyugatabbra, és bár ott sincs kolbászból a kerítés, valahogy sokkal élhetőbbnek tűnik minden, és az emberekben sincs az a fajta gyűlölködés, mint nálunk.


Vélemény?



2021. dec. 19. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
Kitérdek.
2021. dec. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Budapest miért kivétel?


Csak te gondolod így.

2021. dec. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
16%
Ja, neked a b_zulás meg a migránsok imádata a fontos.
2021. dec. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Pont forditva erzem ... Budapest manapsag egy lepusztult putri ... minden degeneralt idekoltozik es hozza magaval a taj jelleget ... mar csak videken lehet normalisan elni :)
2021. dec. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
18%

Valóan vannak problémák kérdező, amiket olyan emberek okoznak, mint amilyen te is vagy.

de mint ahogy te már elmentél innen, úgy van esély arra, hogy a többi hozzád hasonló is elmegy és akkor itt sokkal jobb lesz végre a helyzet.

Van javulás.

Az a baj, hogy nem tartjátok magatokat ehhez a döntésetekhez, mert csak visszajöttök és rontjátok itt a levegőt tovább.

2021. dec. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
4) Abszolút igaz. Csak hasonlítsd össze a Keleti környékét pl a Rózsadombbal. Mintha kelet es nyugat Europa lenne.
2021. dec. 19. 09:05
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Az alulképzett és hátrányos helyzetű munkavállaló mind így gondolja. No meg a közszolgálatban dolgozó, legfeljebb középiskolai végzettségűek.
2021. dec. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Magyarország egy szar hely lett mert az elmúlt harminc év megnyomorította az embereket testben és lélekben egyaránt.Lehet hogy pesten jobb a helyzet valamivel de ettől függetlenül aki teheti menjen nyugatra.
2021. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem pl Budapest élhetetlen, No nem politikai okok miatt, hanem egyszerűen nem szeretem a nagy városokat.

Viszont a Dunántúl szerintem nagyon is élhető, legalábbis a Balatontól északra. Veszprém, Vas, Győr-Moson-Sopron, Zala megyék teljesen élhetőek, munka is van, ha meg mégsincs átjársz az Osztrákokhoz.

2021. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

6#


Rózsadomb a milliomosnegyed, ha úgy tetszik.

Na az legyen már az összehasonlítási alap.

2021. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!