Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a Donáth Anna mánia itt...

Mi ez a Donáth Anna mánia itt a politika rovatban?

Figyelt kérdés
Itt akárhányszor kérdést írnak ki róla, megjelenik pár perverz pasi a nyálát csorgatni. Az ilyenek tényleg arra szavaznak, akire feláll?

2021. dec. 19. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Ki adták az orbánjúgendnek, hogy erről kell most kérdéseket kiírni. Máskor Karácsony volt, múlt héten meg Márki-Zay.
2021. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a perverz válaszok mögött is Orbánék állnának. Kicsit paranoiás vagy szerintem.
2021. dec. 19. 10:04
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Pedig igen. Azt a látszatot akarják kelteni, hogy a DK szavazók perverz nyikhajok, akik eszetlenül szavaznak a pártra, mert bejön nekik D.A.
2021. dec. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
1. Válaszoló tipikus ostoba ballib, aki már a nap állása miatt is a fideszt hibáztatja.
2021. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Amikor a fideszesek írnak alpári kommenteket: Hát igen, ez a fideszes színvonal, de bezzeg mi értelmiségiek!


Amikor az ellenzékiek írnak alpári kommenteket: A fideszeseket lefizették a pártközpontból, hogy lejárassanak minket!


Természetesen fordítva soha semmilyen körülmények között nem történhet ez meg, mert a fideszes szavazók csúnya buta gonosz szörnyetegek, az ellenzékiek pedig tökéletesek. :)

2021. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a fidesz meg a dk? Köze nincs a kérdéshez.
2021. dec. 19. 10:23
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Örülünk/örülnénk neki, ha végre egy jobb nő lenne ennek a kuplerájnak a vezetője, ez miért gond?
2021. dec. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%

"1. Válaszoló tipikus ostoba ballib, aki már a nap állása miatt is a fideszt hibáztatja."


Múlt héten még náci voltam mikor orbán fajtáját szidtam. Most már ballib? :)

2021. dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem érdekelnek a fidesz, meg a dk. Számomra Donáth Anna jobb és bal lába a két oldal, amik között ott az igazság. 🥰
2021. dec. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Fene ezt a sok kangörcsös pávát.
2021. dec. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!