Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Toroczkai László nyeri a...

Ha Toroczkai László nyeri a választást, akkor vissza lesz állítva a Trianon előtti Magyarország?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz. És hogy nyerne Toroczkai?
2021. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ez a legjobb kategória :D

Nem, bízni lehet benne, de véleményem szerint már sosem lesz Magyarországból "Nagy". Akik kint ragadtak, már sosem fognak ide asszimilálódni, mert aki jellemzően Magyarországon akar élni, az megteheti és átköltözik. Akik oda születtek már nem akarnak ide tartozni, más ország vagyunk. Politikailag meg semmi erre utaló dolog nem létezik. Nagyon sok mindentől fosztottak meg minket és korlátoztak. Szerintem a jelenlegi kormány nem is tudna ezekkel az erőforrásokkal hirtelen mit kezdeni, amelyeket esetlegesen visszakapnánk. De melyik ország adná vissza a területünket? Szerintem ebből a nemzetek között olyan ellentétek lehetnek, hogy akár egy háború is kirobbanhat. Az pedig senkinek sem érdeke, mert a mai technológiával, ha elkezdenénk komolyabban háborúkat kirobbantani, akkor szerintem már nem nagyon kellene a területek elosztasával bajlódnunk.

2021. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Hogyan?
2021. dec. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ő nem álmodozzál már erről, látod mi lett 1947 után az addig visszaszerzett területekkel? Még plusz három települést is elcsatoltak cserébe a Csehszlovákia számára... szerinted ha megint visszacsatolnak bizonyos területeket és megint vesztünk, akkor mit szólnál akkor ha büntetésből egész Dunántúlt és Tiszántúlt elcsatolnák Románia illetve Szlovákiához vagy Ausztriához?
2021. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A másik kérdés, hogy tudod kérdező én lengyel-magyar állampolgár vagyok, meg részben orosz és litván felmenőim is voltak, nos én emiatt igazán örülök, hogy 2004 óta részei vagyunk EU-nak és Spiró György mondott két fontos dolgot. Az egyik, hogy a körülöttünk lévő szlovák, szerb, és román szélsőségeseknek továbbra is vannak terülei követeléseik Magyarországgal szemben, a másik, hogy nyugathoz tartozni, még mindig jobb, plusz még mindig jobb azonos gazdasági-politikai-katonai érdekszférában tartozni ezekkel az államokkal, mert ha nem, akkor körbe támadnak bennünket...
2021. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
És ki lesz az Osztrák-Magyar Monarchia császára?
2021. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Persze, ha meglátnák a románok torockait akkor még bukarestet is odaadnák.
2021. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen vissza.
2021. dec. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem csak rajta múlik.
2021. dec. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Még jobb Magna Hungaria is.
2022. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!