Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2022-ben bekövetkezhet egy...

2022-ben bekövetkezhet egy klímakatasztrófa vagy egy migránskatasztrófa Magyarországon? Mekkora a veszély? Tudná az ország kezelni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Klímakatasztrófa nem.


Migránsos meg max akkor, ha rendesen megindulnak az afgánok.

2021. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a fene az a klímakatasztrófa? Neked úgy konkrétan? Hogy mondjuk melegebb a nyár, mint egy évvel ezelőtt? Mert az bármikor lehet. Amúgy nem kell beszopni az ilyen riogatást.

Egy orosz-ukrán háború lehet, hogy megdobná a migrációt, bár főleg a lengyelek felé mennének szerintem.

2021. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha az általad említett "migránskatasztrófa" merülne fel, semmit nem éreznél belőle, ugyanúgy főznél reggel kávét, majd indulnál dolgozni.

De sosem fogom megérteni miért félnek emberek, más emberektől....

Én dolgoztam, és laktam, aludtam egy fedél alatt vadidegenekkel, és a különböző emberi szokásokon kívül semmi más kellemetlenség nem ért, mondjuk én az utcán sem kerülök ki egy cigányt se, mert nincs félnivalóm.

2021. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Főleg ezekkel szoktak riogatni, mint elsőszámú veszély, de politikai oldalanként más-más lehet elöl.

Ha ezekre nem vagytok vevők, akkor szerintetek mik lehetnek azok a veszélyek, amitől legjobban kell félni jövőre?

2021. dec. 31. 19:55
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Amitől a legjobban kell tartani, hogy itthon el lehetetlenítik még jobban az átlag ember életét, és végül külföldre kell úgymond kimenekülni. Nagy dolgokra nem kell gondolni, elég ha nehezen jössz ki a pénzből, már ott vagy hogy semmid nincs, jövőre nézve meg még úgy se.

A kormány, és annak intézkedései jelentenek valódi veszélyt, erre rájön minden épelméjű ember.

2021. dec. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
A klímakatasztrófa már itt van: [link]
2022. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
A klímakatasztrófa régóta zajlik, és nem, nem tudjuk kezelni. A migránsoknak pedig eszük ágában nincs itt letelepedni, még a háborúk elől menekülők sem akarnak egy ilyen helyen vegetálni, teljesen érthető módon.
2022. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7 A migránskatasztrófa nem az lenne, hogy a megránsok bevándorolnak Magyarországra és letelepednek, munkába állnak.


Inkább valami olyan válsághelyzet, mint 2015-ben Európában, amikor hirtelen több százezer, több millió mingráns áramlik be. Ha sok a menedékkérő és megnyitják a határt számukra, akkor Magyarország menekültszállásai is megtelnének, szállodákat, sportcsarnokokat, laktanyákat kellene feltölteni. És mivel a legtöbben tényleg tovább akarnak vándorolni, így a buszpályaudvarok, vasúti pályaudvarok is megtelhetnek, mint 6-7 éve.

2022. jan. 2. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy klímakatasztrófa nem követi az országhatárokat.

Egészen biztosan nem tudná kezelni a magyar kormány egyébként.


Migráns-válsághelyzet előfordulhat ha lebontják a kerítést. Legrosszabb scenario szerint lebontják a kerítést aztán gondol egyet az erópai kommunista unió és kirakja a stoptáblát Németország és a többi nyugati ország elé, a migránsok meg itt ragadnak...


Milánó közelében élnek ismerősök és bizony nem merik a nőket Milánóba egyedül. Rengeteg a késelés, erőszakolás. Sok helyre a rendőrök sem mernek bemenni bizonyos napszakokban. Szerintem ez már azért nagyjából kimeríti a krízis fogalmát. De szerintem sok helyen van már ez Európában.


Magyarországon ez szerintem ugyanúgy veszély,mint bármelyik Európai nagyvárosban, de mondom, csak ha elbontják a kerítést. Budapesten az emberkék amúgy is töketlenebbek (tisztelet a kivételnek) és nem mernék/ tudnák magukat megvédeni. Azt is tegyük hozzá, hogy azért a nagy pályaudvarok környéke sosem a túl jó közbiztonságról volt híres.

nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!