Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP kezd elgyöngülni?, valójáb...

MZP kezd elgyöngülni?, valójában feri van mögötte?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 5. 10:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
15%
Márki sosem volt komoly politikus, csak most már látszik is...ez leginkább azoknak fájhat, akik a miniszterelnök jelölti versenyben ismeretlenül istenítették. Nekem csupán megerősítés!
2022. jan. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
15%
Októberben meg lett mondva hogy Petike messziről jött ember aki azt mond amit akar. De az ellenzéki szavazó annyira fel volt villanyozódva, hogy nem hitte el.
2022. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
16%

Sose volt erős.

Betolta a keményvonalas vezetőjelölt képet a médiába,csak elfogyott a lendület.

Ez egy 4 éves kormányzáshoz édes kevés.

Ott teljesíteni kell bel- és külpolitikai szinten naponta.


Viktor ezt remekül csinálja.

Gyógyszeres segítséggel,de remekül.....

2022. jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
27%
Feri mögött a pia van. Feri=99%-ban szesz.
2022. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
21%

Elég egyértelmű,hogy Feri van mögötte.


Azoknak az érdekcsoportoknak feküdne alá,mint akiknek Vitya keresztbe tett.

2022. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
18%

Én a környezetemben sokat beszélgetek a politikáról is, a munkám révén elég sok, és "mindenféle" emberrel kapcsolatban vagyok...

Nos, eleinte azt vettem észre, hogy a Fidesz szavazók voltak felhaborodva, amikor Márki Zay lett a miniszterelnök jelölt, talán meg is ijedtek kicsit.

Az utóbbi 1 hónapban még azt tapasztaltam, hogy ők totál magabiztosak, ugyanakkor az ellenzéki szavazók körében lett nem kicsi bizonytalanság, hogy Márkival lehet- e nyerni?? Ez utóbbi kb mindent elmond Márki esélyeiről, kommunikációjáról, egyáltalán politikusi képességeiről.

2022. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
15%
Ha MZP marad,garantált a FIDESZ 2/3-ad.
2022. jan. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
77%

A Fideszesek szerint biztosan. Ha keményebben lép fel, akkor azért támadják, ha esetleg engedékenyebb, akkor meg gyenge. Nyilvánvalóan mindegy mit csinál, aki bele akar kötni, az úgyis bele fog.

Hajrá MZP, csak felfelé!

2022. jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
15%

Ideje volt észhez térnie. Mindeddig arra alapozott hogy bármeddig elmehet, mert Gyurcsány úgyis leállítja az ellene induló dk-s támadásokat, az összefogás érdekében.


Gyurcsány annyira volt csak hajlandó mindvégig, hogy tájékoztatta a szavazóit a párt álláspontjáról. Egy szóval sem mondta, hogy mit csináljanak a szimpatizánsai, vagy mit ne. Nem védte meg, ez pedig neki "halálos" ítélet lett. Szerintem már hiába is kér elnézést, a DK-pártiakban kialakult ellenszenvet már Gyurcsány kérése sem tudná felülírni.


Talán.


Azzal viszont Gyurcsány veszítene a személyét övező rokonszenvből!

2022. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
84%

"Azzal viszont Gyurcsány veszítene a személyét övező rokonszenvből!"


Az év poénja! :KEKW

2022. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!