Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én egyet azért nagyon nem...

Én egyet azért nagyon nem értek. Mi ez a kettős mérce a társadalomban?

Figyelt kérdés
Gyurcsány bevallotta, hogy hazudtak reggel, délben, este. Azt meg mindneki tudja, hogy a Fidesz lop, reggel, délben és este, egész szektorokat. Nyíltan megmondják a jobboldaliak is, hogy nem baj, mindenki lop, legalább ezek már meglopták magukat. Mondjuk azért tudnak még. Mindenki tudja, hogy a korrupció és lopás emlegetésével nem lehet már kampányolni, ez nem meggyőző erejű. De miért? A 2006-os rendőri brutalitás brutális volt és felháborító. De azt nem értem, hogy akkor miért vonultak ki annyian az utcára Gyurcsány ellen, most meg senki nem vonul ki, pedig 12 éve csak lopnak. Nem értem, a hazugság az erősebb, mint a lopás?? Ez teljesen abszurd. Mi ennek az oka, hogy a társadalom számára egy hazugság az durvább, mint ellopni a fél országot?

2022. jan. 6. 20:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
13%
Milyen szektorok tüntek el teljesen?
2022. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

A választ ott keresd, hogy megvan az emberek (fideszesek célpontja mindig!).

2006-bwn Gyurcsány volt az, ezt látva Viktor rájött, hogyha mindig talál valakit akit okolhat barmiféle kissebbrosszért, azt bizony támadni kell, mert addigsem törődnek a fideszesek a valósággal.


Azt se felejtsd el, hogy egy atlag fideszes azt latja 0-24ben hogy te bizony milyen jól élsz, a tv-ben és rádióban másról sincs szó!!!

Ja, meg az újságokban, reklámokban, táblákon, egyszóval mindenhol.


Miből gondolod hogy tudnak egyáltalán Szájer ügyről?

Borkai? Csúcs államadósság? Hogy kiröhögi az internet a paradicsomos zenét, ők meg úgy állapítják be hogy valóban így van, és jo a fidesz?


Sajnalom, térj észhez.


Az ország közel 30%-a elhiszi, hogy soros embere mzp, elhiszi hogy a mikráncsok elveszik a lányuk szüzességét.


Mindent elhisznek, hiszen viktor küzd értük, az már más kérdés hogy a valóságban meg fülétfarkát behúzza ez a csúti cigány.

2022. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező

hazug ostoba kérdésre milyen választ vársz?

TE kijelented, hogy "Azt meg mindneki tudja, hogy a Fidesz lop, reggel, délben és este, egész szektorokat.", mert hazudsz egy hatalmasat, de ez ettől még marad az, ami, egy szimpla hazugság.

"Mindenki tudja, hogy a korrupció és lopás emlegetésével nem lehet már kampányolni, ez nem meggyőző erejű. De miért?"

A hozzád hasonlók miatt. Mert neked bocsánatos bűn amit bizonyítottan csináltak gyurcsányék, mert őket akarod kormányon látni, ezért neked meg a hozzád hasonlóknak nem számít hogy mi derül ki a budapesti Városháza botrányában, hogy Czeglédy egy elítélt bűnöző és a kedvenceid képviselőjelöltnek indítják mégis, szerződéseket kötnek vele, stb. stb. Ahogy közben meg kitalálsz hazugságokat a fideszről, semmi bizonyíték, csak a kamu szöveg, hogy "mindenki tudja".

Csak azt tudja mindenki, hogy te meg a hozzád hasonlók hazudtok reggel, éjjel meg este. Így ha ti mondtok bármit, ott még azt sem hiszi el nektek senki ha kérdeztek.

Ezért nem lehet korrupcióval kampányolni.

2022. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%

Itt az emberek butasága is kellett ezek megvalósításához, akkoriban rohantak kifelé tüntetni, ma meg mintha kicserélték volna a többség agyát, közbe sokkal durvább évek kezdődtek amikor orbán került kormányra, és hihetetlen de mai napig kormányozhat ez a töketlen barom, a tuskó magyar népnek köszönhetően, sokszorosan meglettünk lopva, örülhet valaki ha egészséges mert ilyen rendszerben ami most itt van, kb meg lehet dögleni ha olyan a baj.


Én a népre haragszok nagyon, széthúzás van és nem tudnak egyetérteni abban hogy ami most van, a társadalom 95%-nak nem válik hasznára, le kell váltani azt aki nem remekel, ha korrupt ha alkalmatlan, mert ezeknél mindkettő szerepet játszik.

Nem félni kell az újtól, meg attól hogy ennél is rosszabb lenne, ugyanis ha nem történne kormányváltás, a fidesz jól szemen köpné évekre az országot.

2022. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%

#3 Ja tudjuk, Orbán a tökéletes államférfi, aki sohasem lop, sohasem hazudik... mindenki más meg helikopter.

Gyurcsány, Gyurcsány, GYURCSÁNY!!!

Csak épp nincsenek olyan, hogy "Gyurcsányék". Előválasztást Márki-Zay Péter nyerte.

Tudod, talán rémlik még valami arról, hogy "nem nyerhet, mert nem Gyurcsány embere". Csak egy "statiszta". STOP Gyurcsány/Karácsony. Karácsony 99% GYÚÚÚÚRRRRCCCCCSÁÁÁÁNNNNYy!!

Azóta meg GYÚRCSÁNY dobta a saját feleségét, meg a Karácsonyt is, hogy MZP-t ültesse a miniszterelnöki székbe... (miért nem saját magát, ha amúgy is mindenkit ő irányít?)

Már meg se próbálnak értelmes propagandát nyomni, mert a hozzád hasonlóknak nem is kell, bármit gondolkodás nélkül bevesznek.


Ja és GYURCSÁNYGYURCSÁNYGYURCSÁNY

2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%

Viktor Viktorovics Vikátorovics de Traktorovics von Viktorta sok jó dolgot eredményezett ennek a népnek: újonnan használt ótóbuszok Bp.-nek, M4 metró, Fudan, Kiss motorvonatok, ilyen-olyan-amolyan építkezések garmada, és a legfontosabb: megannyi futballpálya

Tehát Kedves Barátaim: amit Viktorunk - elnézést: Viktortánk - értünk tett, emiatt minden más el van felejtve részéről, ami rosszat esetleg tett.

De az emútnyócév...

2022. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"A hozzád hasonlók miatt. Mert neked bocsánatos bűn amit bizonyítottan csináltak gyurcsányék, mert őket akarod kormányon látni"


Honnan veszel ilyen baromságokat? Én nem akarom Gyurcsányt, nem is írtam ilyent, de elárulom, hogy nem akarom és nem bocsánatos bűn, amit csinált. Ahogy az sem, amit a Fidesz csinál. A kérdéshez semmi köze annak, amiről írsz, és feltételezel rólam hülkyeségeket, aminek semmi köze a kérdéshez.


"Csak azt tudja mindenki, hogy te meg a hozzád hasonlók hazudtok reggel, éjjel meg este."


Semmit nem tudsz rólam. Én egy kémikus vagyok és nem hazudok se reggel, se délben, se este. Most pedig egy társadalmi kérdést kérdeztem meg, mert érdekel a válasz. De nem a hülyeséged.

2022. jan. 6. 22:19
 8/28 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, értem amit mondasz, de nem ez volt a kérdésem. Nyilván nem a Fideszes fog kimenni tüntetni a fidesz korrupciója és gyűlöletkapmpánya és közpénzből fizetett propagandája miatt. A kérdésem az, hogy a társadalom másik fele miért nem megy ki a lopások miatt, ha az egyik fele korábban kiment egy hazugság miatt. Mindkettő rossz, és mindkettőre ki kéne menni, de szerintem a lopás, a korrupció, a gyűlöletbeszéd, a közpénz herdálása az sokkal kézzelfoghatóbb és rosszabb, bár a a költségvetés meghamisítása is az volt.
2022. jan. 6. 22:21
 9/28 A kérdező kommentje:

"E kijelented, hogy "Azt meg mindneki tudja, hogy a Fidesz lop, reggel, délben és este, egész szektorokat.", mert hazudsz egy hatalmasat, de ez ettől még marad az, ami, egy szimpla hazugság."


Nyilván van, aki elhiszi, mert vannak nagyon elvakult és beszűkült fideszesek is. De arra céloztam, hogy sok fideszes és bizonytalannál az érv az (ezt sok helyen hallottuk már, nem én találtam ki), hogy nem baj, a másik is lopna. De hát hazugság is volt rendesen, lopás is, korrupció is, gyűlöletkeltés is, stb.

2022. jan. 6. 22:26
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

#9 Ez megint a te állításod és megint nem támasztod alá.

VAn olyan akivel találkoztál és valami hasonlót mondott, ennyi. Ahogyan értelmes ember nem jelent ki olyat hogy a politikában nem történik semmi visszaélés, csak mert az adott politikai oldal tetszik neki. Ez realizmus és közel sem az amit bele akarsz hazudni, hoyg a fideszesek ezt elfogadják.

Éppen hogy a fidesz-kdnp az amelynek sem a politikusai, sem a szavazói nem tűrik el az ilyen ügyeket. nem azt mondjuk, hogy ilyenek nincsenek, hanem azt, hogy ha kiderül, hogy volt ilyen, akkor az az illető onnantól már nem lesz sem politikusa, sem támogatottja ennek a politikai oldalnak és nem csak el lesz zavarva a politika közeléből, de más módon sem lehet része még a háttérben sem.

Te vagy elvakult és nem veszed észre, hogy az egyik oldalon vannak a tények,a lebukások amik után semmi következmény, továbbra is folytathatják, hiszen a legnagyobb bűnöző vezeti az egészet, ti meg tapsoltok neki hozzá. A másik oldalon meg vannak a hozzád hasonlók hazug állításai, amiket nem bizonyítotok, csak kinyilatkoztatjátok, hogy így van és ezt mindenki tudja.

2022. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!