Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiket kellene beengedni lmbtq...

Feketeruhasember kérdése:

Kiket kellene beengedni lmbtq érzékenyíteni közintézményekbe?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy ebben az országban senki nem homofób és a kormány sem az, sőt aktívan támogatja az lmbtq erzékenyítést. Kik lennének erre alkalmasak? Konkrét személyekre vagyok kíváncsi. Nem csak korulirni hanem kik azok a konkrét emberek, szakértők akik alkalmasak lennének erre.
2022. jan. 8. 11:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy manipulatív, provokatív kérdés, amiben már a válasz és a hozzáállás is benne van a kérdéshez.
2022. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Remélem nem valami felfújt szájú szőrős mellű szoknyás nőt, aki elmeséli, hogy nem tudja, hogy kicsoda, amíg ki nem próbálja. És a hormonokkal bárki lehetsz. A többiek meg nácik, ha nem erőszakolhatod meg őket. Az a baj, hogy az ilyenek már nem cirkuszban vannak, hanem szexkamerából meggazdagodnak és hatalmat kapnak. (ha nem valamelyik politikus el...t gyereke éppen).
2022. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

"Ez egy manipulatív, provokatív kérdés, amiben már a válasz és a hozzáállás is benne van a kérdéshez."


Már az előtt rosszindulatot feltételezel rólam mielőtt bármi rosszatt vagy elítélendot tettem volna. Miért nem írod akkor hogy semmi közöm hozzá és te sem tudod?

2022. jan. 8. 12:06
 4/25 A kérdező kommentje:
Építő jellegű vitát akarok erről folytatni és az olyan válaszokat mint aki a szőros mellű férfit írta én is lepontizom mert ez nem válasz a kérdésre.
2022. jan. 8. 12:08
 5/25 anonim ***** válasza:
0%

Szájer József

Orbán Viktor

2022. jan. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Meg egy kis magyarázat. Az iskolai pszichológust is (ha van) megtudhatom kicsoda mielőtt beiratom az adott intézménybe a gyerekem. Akkor ez miért tabu? Elég sok vita van ezen az oldalon erről de konkrétumok nem hangzanak el.
2022. jan. 8. 12:09
 7/25 A kérdező kommentje:
Gondolom rengeteg civil szervezet van akik szívesen delegáltatnának szakértőket.
2022. jan. 8. 12:11
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos én nem ismerek ilyen embereket. A környezetemben egyáltalán nincs. Primitív sem. Ennek csak az a hátránya, hogy sosem fogom megérteni őket.

Egy közeli ismerősöm van, aki népirtást akar, de neki is csak a pofája nagy és nem egy minta ember.

2022. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Sajnos én nem ismerek ilyen embereket. A környezetemben egyáltalán nincs. Primitív sem. Ennek csak az a hátránya, hogy sosem fogom megérteni őket.


Egy közeli ismerősöm van, aki népirtást akar, de neki is csak a pofája nagy és nem egy minta ember."


Értem, tehát ez most cinikus vagy és eldemizod hogy nem lehet komolyan venni a kérdést.

2022. jan. 8. 12:16
 10/25 A kérdező kommentje:
Ezzel most darázsfészekbe nyúltam? Vagy nincs erre alkalmas ember? Külföldön van ilyen tudtommal. És nem küldik el az annyába azt aki kíváncsi erre.
2022. jan. 8. 12:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!