Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékhez közeli elemzők,...

Az ellenzékhez közeli elemzők, médiaszemélyiségek szeretnének a kampányban egy ellenzéki női miniszterelnök-helyettest. Ha lesz ilyen, ki lehet erre a legesélyesebb?

Figyelt kérdés
Tehát Márki-Zay Péter mellé egy női miniszterelnök-helyettest.

2022. jan. 8. 19:41
A kérdező szavazást indított:
Dobrev Klára
Donáth Anna
Szabó Tímea
Lukácsi Katalin
Szél Bernadett
Kunhalmi Ágnes
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ennek csak egy oka lehet: azt akarják, inkább ő beszéljen, mint MZP.
2022. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Legyen a Fegyőr, ő lenne a legszórakoztatóbb. És ne gyere azzal, hogy ő nem az, ha annak vallja magát, akkor az, és kész.
2022. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen hogy női meg férfi ez megkülönböztetés megszűnt.
2022. jan. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Még nem hallottam ezt de ha igen akkor valószínűleg kell mellé még egy arc aki kampányban részt vesz.


Így nézve meg szerintem Szél lenne a legideálisabb. Ha ez egy valós hatalommal járó pozíció lenne akkor Dobrevnek kéne megkapnia. De mivel csak mosolyogni kell meg kampányolni, illetve az esetleges bukást elvinni MZP-vel így nem hiszem, hogy Dobrev vagy épp Donáth elvállalná. A másodvonalbeli szépen mosolygó nők közül meg Szél a leginkább rátermett.

2022. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
4: Szerintem Szél mosolyától megállnak a gyerekek a növésben az oviban.
2022. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

20:11! Szerintem te összekeverted Szél Bernadettet schmidt-mariával :))))))


[link]

2022. jan. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Miniszterelnök-helyettest? Nem baj, hogy egyelőre még csak jelöltekről beszélünk? Egy jelöltnek nem lehet helyettese, csak egy megválasztott miniszterelnöknek. Amúgy pedig a Feriék is érzik, hogy baj van, ezért odarakták a hódmezei porszívóügynök mellé Péterfy Juditot sajtófőnöknek. Most az ő dolga, hogy felügyelje MZP-t, mire válaszolhat és mire nem. Muris... :D
2022. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Donáth Anna legalább szép, Szél Bernadett meg ronda, mint a világháború. Borzasztó mit művelt magával az a nő. Szép nő volt ezelőtt 6-7 évvel, most meg úgy néz ki 45 évesen, mintha egy 60+-os vén banya lenne.
2022. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kunhalmi Ágika is jó csaj
2022. febr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!