Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Róbert tényleg a...

Puzsér Róbert tényleg a Gyurcsányos összefogásra fog szavazni csak azért, mert Márki-Zay Péter nyerte az előválasztást?

Figyelt kérdés

Ő se hiheti, hogy netalán nyernek Gyurcsány majd hagyja, hogy Márki-Zay Péter legyen a miniszterelnök.

Puzsér egészen ideáig folyamatosan ostorozta az összefogást, mondván Gyurcsánnyal nem lehet nyerni, de ha lehet is nem érdemes a múlt árnyait visszahozni.



2022. jan. 9. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én egyedül MZP miatt szavazok az Összefogásra, a pártokból már rég elegem lett. Nem tudom mi ebben olyan meglepő, nem véletlen őt szavaztuk meg az előválasztáson
2022. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Én is*

#1 voltam

2022. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Liberálisoktól ne várj sok logikát. Nem érdekli őket, hogy az összefogás még Orbánéknál is sokkal rosszabb lenne. Sőt még a demokrácia is rosszabb lehetne, ezt láttuk 2006 őszén is...
2022. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tőle kérdezd.
2022. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Kit érdekel, kire szavaz Puzsér?
2022. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%

Én hatalmasat csalódtam benne. Fő szószólója volt annak, amiben én is hittem. Hogy lehet egy Gyurcsány-mentes jobb és bal értéket magába foglaló centrista erő.


Erre ő is bemászik az egyik lövészárokba...

2022. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Puzsér már mindenkibe beleszállt, MZP-t leszámítva, gondolom, ez nem véletlen. Még az is lehet, hogy valami pozícióra áhítozik.
2022. jan. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!