Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » „Szégyenletes a szervezés!” –...

„Szégyenletes a szervezés!” – újabb válogatott akadt ki a magyarországi kézi-Eb miatt! Ez is a "Soros miatt"?

Figyelt kérdés
A kormány válasza, biztosan az lesz, hogy : Soros! Ezek akarnak itt bármilyen sport eseményt szervezni?
2022. jan. 14. 08:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan mondom, ezt a témát Sorossal és a politikával így összehozni???!!!!!????

Neked elment az eszed...

2022. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Szegényeket úgy sajnálom, hát hordják végig azt a kib#tt maszkot.
2022. jan. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Basszus, de hat covidosok vannak a csapatban!!! Mitol lenne szegyenletes a szervezes ... mert elkulonitettek oket?


Ebben semmi szegyenletes nincs!

2022. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Ha van egy csapatban 3 covidos es ez a csapat egyutt mozog, akkor par nap mulva mar mindenki beteg ... van par nap lappangas.


Szerintem tok normalis, hogy elkulonitettek oket.

2022. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Eljutottunk odáig, hogy a külföldi szélsőbaloldali diktatúrákból érkező agymosottak követelik a korlátozásokat, mert arra vannak idomítva. A normális közben az lenne, ha semmiféle korlátozás nem lenne.


A korrekt válasz a kormány részéről az lenne, hogy a rinyálókat kiutasítja az országból. Ugyanaz, mint a Djokovics ügy, csak ellentétes előjellel.

2022. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Agymosottak hada megérkezett!
2022. jan. 14. 08:59
 7/14 A kérdező kommentje:
Kíváncsi voltam, hogy erre a hírre milyen válaszok érkeznek? Nem csalódtam. A kormány vírus kezelése az, ami meghatározza a védekezést. Pont ez a lényeg. Független attól, hogy sport vagy nem sport. Itt egyébként is az elhelyezés, szállás a probléma. A "Sorost" viccnek szántam az pedig, hogy köztük is van Covidos, pont azt vetíti előre, hogy el kellett volna különíteni őket. De nem ez történt. Maradjunk annyiban, az eddigi hozzászólók mind fideszesek!
2022. jan. 14. 09:08
 8/14 anonim ***** válasza:
2022. jan. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

7# maradjunk annyiban, hogy a kérdező egy tipikus ballibernyák, szemellenzős,

Orbánfóbiás PROLI!

2022. jan. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem tetszik nekik valami, nyugodtan menjenek haza, hagyják itt az EB-t. Ja hogy akkor már hirtelen inkább jó is itt? Na ez a vicc az egészben.
2022. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!