Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért döntött a kormány az...

Miért döntött a kormány az oltási igazolások bevezetése mellett a választások előtt?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus fóliasapkás, de nem látom logikusnak ezt a döntést. Az omikron variáns jelen van az országban és rohamosan terjed. Az oltási igazolványt február 15. től vezetik be, addigra már az omikron végigsöpör az országon valószínűleg, mert különösebb korlátozásokat nem vezetnek be.

Magyarország Kormánya facebook oldal alatt elég olvasni a kommenteket, látható a döntés népszerűsége.


Miért vezet be ilyen népszerűtlen döntést egy olyan kormány, aki az anyját is eladná a hatalomban maradásért a választások előtt? Egyértelmű, hogy az embereket nem hatná meg az sem, ha kétszer ennyi halott lenne a járvány miatt.


Szerintem az az elképzelés, amit Antall Péter mondott indok lehet. A kormány csődközelbe vitte az országot. Alapítványokba kiszervezte a pénzeket és kész átadni a hatalmat az ellenzéknek 4 évre, amiből még, ha kompetensek lennének sem tudnának jól kijönni.


2022. jan. 14. 09:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Van kalapja nincs kalapja.
2022. jan. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert ez a tudományosan alátámasztható lépés, egy baromi régi oltás már nem sokat véd. Teszem hozzá, éntőlem eddig életemben egyszer kérték azt a kártyát, szóval nem sokat akadályoz a mindennapi életemben.
2022. jan. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
De most hogy van, aki csak átesett a víruson, az nem is kap innentől védettségit?
2022. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Nyuszika ül az erdő szélén és reszelgeti a körmét. Arra megy a medve.

- Mit csinálsz itt nyuszika?

- Reszelgetem a körmömet és várom az oroszlánt, majd ha erre jön kikaparom a szemét!

- Hülyeségeket beszélsz te nyuszika!

Később arra megy a Róka is.

- Mit csinálsz itt nyuszika?

- Ülök az erdő szélén reszelgetem a körmömet, majd ha erre jön az oroszlán kikaparom a szemét.

- Hülyeségeket beszélsz te nyuszika! - mondja a Róka, majd elmegy.

Arra megy az oroszlán.

- Mit csinálsz itt nyuszika?

- Ülök az erdő szélén reszelgetem a körmömet és közben hülyeségeket beszélek.

2022. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
9%
Mert jót akarnak a népnek.
2022. jan. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

3


A kormány fb-jén tán az volt kiírva, hogy "az számít oltottnak, aki a harmadik oltást is felveszi"


Az oltatlanról nem tudom, mit írnak...

2022. jan. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért az átesett védettségit csak kifuttatják addig, ameddig érvényes, hiszen hamarabb a protokoll szerint nem is oltathat az illető.


Na de ha majd a lejáratkor is megfelelő az ellenanyag, akkor mi lesz?


Mert abban az esetben továbbra sem oltathat / továbbra sem kellene oltatnia.

2022. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem tűnik logikus lépésnek, hiszen ezt az egész covid cirkuszt a fidesz rajongótábora sem egyféleképp látja.


Arról meg külön megvan a véleményem, hogy pont egy omikron alatt találják ki ezt a szarságot, amikor alig okoz tüneteket, de kényszerítik bele az embereket a kibszott harmadik oltásba. Én az első kettőt beadattam, de most már kezdek hinni a konteósoknak.

2022. jan. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

8


Hidd el a józan paraszti ész több, mint a politika!

2022. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Önök a Magyar Televízió egyik elmebaját látják!


[link]

2022. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!