Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetetek az EÜ-ben...

Szerintetetek az EÜ-ben kötelező lesz a negyedik oltás is?

Figyelt kérdés

Korábbi tervem valósítom meg, miszerint becsatlakozom az EÜ-be dolgozni. Jelenleg hajléktalan ellátórendszerben dolgozom azoban ott nem kötelező az oltás, így nekem nincs is, és az őszintét megvallva nagyon nem is szeretnék, mert tökéletesen jól érzem magam oltás nélkül.


Aztán olvasom, hogy már a negyedik oltás is felvehető, EÜ-be meg a három oltás kötelező ugye... Mit gondoltok egy kis idő múlva a negyedik oltáshoz fogják kötni az EÜ szolgálati jogviszony megkötését/megtartását?


Az egyetlen dillemám a munkával kapcsolatban az oltás felvétele.



2022. jan. 14. 12:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
31%

Ne felejtsd el, hogy egészségügyben idős és beteg emberekkel dolgozunk! Még szép, hogy oltva kell dolgozni, és ezt a kollégáim közül is (szinte) mindenki így gondolta/gondolja.


3. oltás azért kellett, mert az új variánsok ellen már nem hat jól a régen megkapott első két oltás. Hogy a mostani (omikronos) hullám után mi jön, tehát kell-e negyedik, azt lehetetlen megjósolni.

2022. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti! Köszönöm amit írtál. Abszolút nem értem miért kell másokat lenézni. Igen is fontos munka, akár a takarítói, és bármi egyéb. Tisztelem Őket, amiért mindig rendelkezésre állnak megalázó fizetésért cserébe.

Utolsó: milyen a helyzet most az egészségügyben, így belülről nézve, ami publikus információ?

2022. jan. 14. 14:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Szerintem jelentkezem az oltásra, ezen ne múljon.
2022. jan. 14. 14:57
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
🐑 beeee
2022. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Havi Bkv bérlettel adatnám.
2022. jún. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!