Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Mi Hazánk...

Mi a véleményetek a Mi Hazánk Mozgalomról?

Figyelt kérdés

1. Mi a véleményetek magáról a pártról?

2. Mi a véleményetek a programjukról? (Amit elkezdtek megvalósítani, ez az amit becsülök bennük)

3. Eltudnátok képzelni hogy milyen lenne a ha ők alakítanának kormányt?



2022. jan. 15. 08:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
Komolytalan vérpistikék felnőtteset játszanak.
2022. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%
Én kb minden programpontjukkal egyetértek, főleg az oltásterror megállításában. Csak hát sajnálatos módon túl sok a birka az országban ezért valószínűtlen hogy szavazatokkal nyernének.
2022. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
74%
Rájuk fogok szavazni. Már csak a cigánykérdés miatt is.
2022. jan. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
21%
Alapvetően nem lenne rossz,csak az a baj,hogy ők sem csinálnak semmit.Csak a szöveg megy.
2022. jan. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
47%

1. Szerintem túl szélsőséges.

2. A programjuk néhány pontjával egyetértek, a többségével viszont nem.

3. Azt, hogy milyen lenne, el tudom képzelni, azt viszont, hogy sikerüljön nyerniük, azt nem.

2022. jan. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

1. Az egyetlen olyan párt, amelyiknek a magyar emberek sorsa fontosabb, mint a külföldi multik profitja.

2. Az egyetlen párt, amelyiknek van programja, és a program is a magyarságot érintő legsúlyosabb problémákat kívánja megoldani.

3. Igen, el tudnám képzelni. Többet tennének az országért, mint az elmúlt 70 év kormányai együttvéve, de az is biztos, hogy külföldről nagyon erősen támadnák őket, és ott igyekeznének ártani Magyarországnak, ahol csak tudnak (bár ez utóbbi most is igaz).

2022. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

Van több jó pontjuk is. Első hogy nem olvadnak össze más pártokkal, pláne olyanokkal akik tönkre tették az országot. Jobboldali párt, ami szerintem a mai világban nagyon jól jön. Most mindenhol a migráns kérdés meg a melegek okozzák a fejfájást. Nálunk a legtöbb ember elutasítja, hogy illegálisan bevándoroljanak hazánkba, a kormány ezért az EU-val is szembe fordulva megvéd minket ettől, felhúzta a kerítést és határvadászokat küldött a határra. A Mi Hazánk Mozgalom ezt támogatja, ők is megvédenék az országot tőlük. A melegekkel az Orbán kormány ilyen engedünk nekik egy kis helyet de azért ne nagyon erőltessük politikát folytat, ami jobb mint a semmi de a Mi Hazánk ezzel szemben zéró toleranciát hirdet, amit a Magyarok többsége támogatna. A gazdasági helyzet már elég kérdéses, ezt az államadósságot visszafizetni úgy hogy közben nem emelik ennél fentebb az egekbe az adót, elég nehéz, akár lehetetlennek is mondhatjuk. Ezt inkább hagyjuk ki, valószínűleg nem tudnának ők se mit kezdeni vele, csak más módszerekkel próbálkoznának. Ami miatt én nem fogom támogatni őket az az oltás ellenes propagandájuk. Felháborító, hogy az oltottakat szidják, holott ők azok az emberek akik szeretnének véget vetni ennek az egész szarnak, azért is oltatják magukat. Ezért “félnótásnak” nevezni őket eléggé modortalan, értelmes emberhez nem illő cselekedet volt. Ezzel sok ember megbélyegezte őket, ugyanis lövésük sincs arról, hogy mégis hogy az istenbe kezelnék a covid-ot ha ekkora védőoltás-ellenesek. Világ szinten nem csak ezt, de minden járványt oltással fékeznek meg! Nagy ostobaság ez a felfogásuk! Csak megölnék az embereket.

Személyes vélemény.

2022. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%

Röhejes bagázs.

Látszik hogy a törzsközönségük azok az emberek, akik intelligencia hiányában teljesen le vannak szakadva a valóságról és realitásról. Toroczkai meg egy vicc, egy felbujtó neonáci, nem tudom hány szomszédos országból kitiltották már, mert ott balhézott valamit. Csak most előadja a szalonképes széplelket. De a múltja kötelezi. Meg persze a neonáci, fajgyűlölő, antiszemita puszipajtásai.

2022. jan. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%

"Felháborító, hogy az oltottakat szidjá"


Hol csinált ilyet? Én úgy tudtam, hogy az oltatlanok gyerekes megleckéztetése és a közpénz átláthatatlan szórása miatt áll ki. Az ostoba és ellentmondásos lezárások ellen stb.

Az sem sokkal értelmesebb, aki elveszi más munkáját, mert nem tudja elhasználni a túlárazott vakcinákat. Vagy így akar imponálni pár halálfélelmben élő embernek.

2022. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
22%
Veszett szavazat, mintha a fideszre adtad volna.
2022. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!