Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnál, ha a FIDESZ csak...

Mit szólnál, ha a FIDESZ csak a választások után merné kötelezővé tenni a három oltást?

Figyelt kérdés

2022. jan. 15. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Most már az is probléma, hogy elvileg (a ti elképzelésetek szerint) a választások előtt gyengítik magukat? Hát igen, kéne dolgozni is a ballibsi oldalon a választás megnyeréséhez, mert ha ilyen körülmények között is kikapnak, akkor az lenne a legjobb, ha az összes ellenzéki abbahagyná utána a politizálást.
2022. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Közlöny még nincs, előbb néztem.


Szerintem árnyalódik még február 15-ig ez a védettségi kérdés, hiszen valamilyen szinten az átesettség is oltottságnak minősül, ahogy mostanáig, egy éven át egy kalap alá volt véve az oltottsági védettség és az átesettségi védettség, legfeljebb az időtartamuk nem volt egyforma.


És ezt az elmúlt egy évet és a milliónyi átesett-kártyát nem lehet egy tollvonással áthúzni.


ÉN bevállalnám, hogy négy havonta elmegyek két kémcső vért leadni, hogy teljes védettségi ellenőrzést végezzenek rajtam. (Az erős T-sejtes memória - nekem 4400 volt decemberben állítólag igen hosszú ideig tart.)

2022. jan. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami újabb mocskos dolog készülődik szerintem.


Írtam már: a Közlönyben még nincs írva róla.


Szerintem az elmúlt napokban azért jelentették be és a médiumok azért írnak róla, mert figyelik az emberek reakcióit. De oltott ismerősöm már "nekem esett" tegnap.

2022. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor lenne ennek legkisebb értelme, egyrészt addigra az omikron hullám le fog vonulni, másrészt meleg időben kevésbé veszélyes a vírus.
2022. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

Már a 4. oltás a téma. Májusra a lakosság többsége a 4-re fog menni, nem a 3-ra.

Szerencsére az oltásellenesek olyan kevesen vannak, hogy nem szükséges állami szinten kötelezővé tenni az oltást. Ha megtennék, akkor azzal csak az ellenzék nyerne, mert lehetne megint diktatúrázni.

2022. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
11%
Hajrá Fidesz!
2022. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Bukni fog a Fidesz!
2022. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit le vagy maradva, február közepétől már de facto a harmadik a kötelező, persze csak ha szeretne dolgozni az ember.
2022. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!