Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan ember aki lát...

Van olyan ember aki lát egyáltalán esèlyt az ellenzéki győzelemre?

Figyelt kérdés
Sokan tényként írják a kormànyvàltást ki olyan biztos ebbe, vagy mi a fedezet erre a magabiztosságra?

2022. jan. 15. 18:11
A kérdező szavazást indított:
Én 100% biztos vagyok a kormámyváltásba.
Kételkedve állok hozzá.
Minimális esélyt látok rá.
0 esélye van.
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem lenne esély, a fidesz nem vergődne ennyire. Igazából én úgy gondolom most van először és utoljára esélyük. Hogy mennyi, az majd kiderül áprilisban ,de van ,szerintem 50-50 kb.
2022. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Van esély:


- erőforrásokban a fidesz az erősebb

- szavazók száma kb.ugyanakkora

- szavazók tartalékában picit erősebb az ellenzék.

2022. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Igazából, mivel a fidesz holdudvaré az ország kulcsfontosságú dolgai, pozíciói, így ha nem lesz 2/3- os ellenzéki győzelem, az összefogás belerohan a húsdarálóba.

Mi várna rájuk?

- 40-50.000 milliárd ft-os államadósság.

- 5-7000 milliárd ft-os államháztartási hiány.

- Nulla ipar, közel nulla mezőgazdaság, nulla saját termék és szolgáltatás, amit külföldön is értékesítve, terjeszkedve, valóban lenne bevétele, nyeresége az országnak.


Az lesz, mint eddig, rendszerváltás óta.

Hitel -> Hitel -> Hitel -> Államcsőd közeli állapot -> Megszorítás -> Hitel -> Hitel…


Egyszerűen nincs olyan párt a parlamentben, amely képes lenne konkrét módszertanon, hatás- és megvalósíthatósági vizsgálaton alapuló, részletesen kidolgozott, “józan” programot közzétenni.


Ez az egész egy színjáték. De!

Mivel a társadalom értelmi képessége, szellemi színvonala, tanultsága a jobbágy szintjét üti meg, fel sem fognák a fentieket.

2022. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11%

Maradnak Orbánék. MZP egy elszabadult hajóágyú. Mindenkibe belerúg, majd nem győz bocsánatot kérni. Nem tud egyértelműen fogalmazni, aztán csodálkozik, ha félreértik a mondatait. Semmi baja az LMBTQ propagandával, fizetőssé tenné az egészségügyet. Áprilisig szakadékba vezeti az összefogást, úgyhogy simán el tudom képzelni, hogy marad a Fidesz-KDNP-s kétharmad,

csak újra lesznek osztva az ellenzéki helyek a Parlamentben.

2022. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Sima Fidesz-győzelem lesz. Kizárt, hogy veszítsenek.
2022. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem kellenek ide migránsok, meg melegpropaganda, meg vizitdíj! Hajrá Fidesz!
2022. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

3: Szerintem neked fogalmad sincs, hogy mennyi baromságot hordtál össze!

Ez a tipikus fidkány színvonal: feltételes módban hordtok össze minden eszement baromságot!

A fidernyákéknál mindenki Orbán után hülyült???

2022. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!