Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz szavazók egyáltalán...

A fidesz szavazók egyáltalán tudják, mi az a jobboldali és baloldali politika?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ha tudnák, akkor nem mocskolnák habzó szájjal a baloldalt, mivel ők a legbaloldalibb párt kb.
2022. jan. 16. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem is kell tudniuk. A Fidesz szavazók egyik része a dúsgazdag elit, hol érdekli őket ez? A másik része meg csak annyit tud, hogy hatósági áras lesz a csirkefarhát is, és ezért sírva kezetcsókolnak Orbánnak.
2022. jan. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

dehogy tudják.

ha tudnák szerinted szavazna 700ezer cigány a fideszre és így a szélső jobb oldalra?

azt sem fogják fel, hogy miattuk, cigányok miatt nem növekedik a családi pótlék 12 éve.

2022. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Fingjuk nincs róla, ugyan úgy nem tudják mi az hogy liberális vagy neoliberális. Csak szitokszóként használják ezeket.
2022. jan. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Tehát soha ne hozzanak népjóléti intézkedéseket, mert az csak a balosok privilégiuma? Én fideszes vagyok, de ha bármit teszek amitől a szociális helyzetem javul, akkor végül is balos vagyok? Bámulatos ez a demokrata megmondó filozófia...vérzik vagy 1000 sebből :D
2022. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%

Dehogy tudják, nekik csak demagóg, populista vezényszavak kellenek.


Többségük olyan mint az idomított kutya. ÜL! és leülnek.

Soros! : ahhh sorosmigráns


Még azt se fogják fel anno a kakadu meg a csuti követelte pl Soros budapesti díszpolgári címét :D

2022. jan. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Ma már ilyet nehéz meghatározni, mert pont a jobboldal alkalmaz olyan dolgokat, amiket régen a kommunisták tettek, miközben a baloldal pedig nem a kisemberek hanem a nagytőke érdekeit nézi.
2022. jan. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
#6 Ez történik akkor, ha az ember elhiszi, hogy létezik a "balliberalizmus". A baloldal továbbra is a kisemberek érdekeit nézi, csak őket rendre lehordják mindenféle kommunistának, a liberálisok meg nem baloldaliak, csak sok társadalmi kérdésben még mindig jobban összeférnek a baloldallal, mint a jobboldallal.
2022. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha ne akarj magadnak anyagi jólétet, mert ilyen alapon rögtön balos vagy.
2022. jan. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Magyarország jobban teljesít ***** válasza:
Tudjuk.
2022. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!