Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly, hogy 6-7 párt...

Ez most komoly, hogy 6-7 párt nem tud 2 hét alatt összeszedni 200 ezer aláírást?

Figyelt kérdés
Ennyire amatőrök hogy lehetnek, de most komolyan? :D A Fidesznek annak idején 48 óra alatt még többet is sikerült, mint 200 ezer. Ezeknek meg még 2 hét sem elég hozzá? Mi lesz így áprilisban? Hogy fognak kormányt váltani?
2022. jan. 16. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%
Sehogy.
2022. jan. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Inkább 3 az a 2 hét, és én sem tudom mit szerencsétlenkednek ennyit. Mint ha szándékosan el akarnák húzni. Semmi reklám, semmi hirdetés, csak ettől eddig nyitva a pártközpont, ha akarod elmész aztán aláírod. Nem is értem mit gondoltak, ilyen mentalitással hogy lesz meg a 200 ezer aláírás. Ez is mutatja hogy még mindig hatalmas hiányosságok vannak az összefogásban, pedig lassan kampányidőszak. Már rég a kampányt kellene finomhangolni nagymintás közvéleménykutatások alapján, erre még javában a listán tanakodnak, meg aláírásokat gyűjtögetnek...
2022. jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Én pl. folyton elfelejtek arra menni, ahol nálunk aláírni lehet. Alig kapnak kitelepülèsre nàlunk engedélyt, maceràs nézegetni hol mikor lehet aláírni. Előválasztást is online intéztem.


De a választani az utca végére kell menni reggeltől estig. Nem 8-10 között vagy 14-15 között a város másik végébe.

2022. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
Úgy nehéz is összegyújteni, ha a rendőrök elhajtják az aláírásgyűjtőket, mint pl Sátoraljaújhelyen.
2022. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
28%

4


Érdekes, engem rendőrök vittek oda, hogy írjam alá.

2022. jan. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Én már aláírtam
2022. jan. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Igen komoly. A fidesz nagyon megnehezítette a népszavazási kezdeményezéseket, hogy aztán csak a parlamentből indíthassanak ők propaganda népszavazásokat.
2022. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

A Fidesz nehezíti meg? :D Ugyan mivel? Sorfalat állnak, vagy mi?

2022. jan. 17. 00:14
 9/20 anonim ***** válasza:
29%
8as igen biztonsági emberekkel sorfqlat álltak amikor nem engedték hogy a vasárnapi boltzar ellen beadja ellenzéki képviselő népszavazási kezdeményezest
2022. jan. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9

Biztonsági emberekkel :D 2-3 börtöntöltelék bohóckodott az mszp-s politikussal.

Egyébként is az már legalább 4 éve volt. És nem arról van szó, hogy leadni akarják, hanem arról, hogy össze se tudják gyűjteni. Nehogymár ezért is Zorbán legyen a hibás...

2022. jan. 17. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!