Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz, hogy a rendőrök megakadá...

Igaz, hogy a rendőrök megakadályozzák, hogy elmenjenek az emberek aláírni a Fudan népszavazásos papírt?

Figyelt kérdés

Olvastam ilyeneket, meg olyat is hogy kopaszok állták el az útját, annak aki alá akarta írni, meg ilyenek. Mint amikor a vasárnapi boltzárat akartuk leszavazni, valami ilyesmi "kopaszos" ügy volt akkor is, csak akkor még volt annyi sajtószabadság, hogy ezt leadják a TV-ben, és akkor a Fidesz végül visszalépett. De most már eléggé ki van építve a szín tiszta kormánypárti média, nem csoda, hogy már hibrid-rezsim vagyunk hivatalosan is, azaz már nem szabad ország.

Nem hiszem, hogy majdnem minden magyar hitelt akar felvenni saját, és gyerekei, unokái nyakára is, csak azért hogy kínai kommunista egyetemre adósítsuk el magunkat 30 évre. Valamint azt sem hiszem, hogy magyaroktól akarná elvenni a Diákvárost azért hogy helyére kínai negyed épülhessen, a mi pénzünkből.

Tuti összejönne nagyon könnyen 200 ezer aláírás, de valami erőszak van a dologban? Nemzeti ügy ezt megakadályoznia mindenáron a Fidesznek, hogy lehessen Fudan? Kína befenyített minket?



2022. jan. 17. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Úristen, dehogy igaz😂
2022. jan. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Van benne valami végülis anno kopaszok akadályozták a vasárnapi boltzar ügyet is. És azóta már sok víz lefolyt a Dunán ugye
2022. jan. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Nálunk Mosonmagyaróváron konkrétan a rendőrség mellett van az a kis mobilépület, ahol ezeket az aláírásokat gyűjtik. Odamentem és aláírtam. Egy darab rendőr sem jött oda, hogy ne tegyem:D Ekkora hülyeséget.
2022. jan. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Klári el fogja számoltatni őket.
2022. jan. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol olvastad?
2022. jan. 17. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Sürgősen hagyd abba annak a szennyoldalnak az olvasását, ahol ilyet olvastál.
2022. jan. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet csak itt az oldalon attól a John_McClane nevű vérellenzéki egyéntől olvastam.
2022. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Atyám, micsoda b@romság...
2022. jan. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyík emberekről olvastam, akkor ők is léteznek?
2022. jan. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már. Aláírtam, senki nem akart benne meggátolni.
2022. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!