Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a kijelentés mennyire...

Ez a kijelentés mennyire állja meg a helyét, mivel lehet bizonyítani? „Nem tudnak lejönni a szerről az oltottak” – Mi Hazánk (2022.01)

Figyelt kérdés
Függetlenül attól, hogy oltáspárti, vagy oltásellenes vagyok, ez a kijelentés honnan jött, mennyire állja meg a helyét? Mivel lehet bizonyítani,

2022. jan. 17. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Hülyeség.
2022. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Baromság. Értem én, hogy be akarják vonzani az oltásellenes szavazókat. De ehhez miért kell akkora baromságokat mondani, ami mellett a lapos Földesek MTA tudósnak tűnnek?
2022. jan. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Már nem tudom mit akarsz kérdezni, ha azt hogy akit oltottak az megint be fogja magát oltatni azt tudom mondani hogy nem, sok kollégám már nem hajlandó harmadszor beoltatni magát.
2022. jan. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
25%

"Nem tudnak lejönni a szerről az oltottak"


Mai adatok (index.hu, koronavirus.gov.hu):

"A beoltottak száma 6 319 434 fő, közülük 6 059 382 fő már a második, 3 417 089 fő pedig már a megerősítő harmadik oltását is felvette."

Ez nem a "Mi" Hazánk állítását igazolja. Sőt...

2022. jan. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Inkább nem engedik lejönni őket. Bár sajnos vannak akik már függők lettek, de a többséget csak simán megvezették, illetve sokan vannak, akik meg a zsarolásnak engedtek.
2022. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!