Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktornak és Márki-Zay...

Orbán Viktornak és Márki-Zay Péternek milyen emlékeztető oltást adnál be a legszívesebben?

Figyelt kérdés

Egyébként Orbán mióta lett ilyen oltás fanatikus vakcinavezér?

És Márki-Zay Péternek annyi esze sincs, hogy legalább elhatárolódna a vakcinafasizmustól, hanem még rátesz egy lapáttal?



2022. jan. 17. 10:49
A kérdező szavazást indított:
Emlékeztetó oltásként az emberi jogok egyetemes vakcináját!
Nem szükséges emlékeztető oltás, mert ahhoz emlékezet is szükséges lenne.
Pszichopata vagyok, élvezem mások szenvedését nézni, különösen a gyermekek oltakozását.
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem ezt a mostani politikai túlpörgést az oltással, védettséggel kapcsolatosan.


Nem oltakozok, hiszen egy hónapja kaptam meg a csodakártyát, ha ezek a rohadékok miatt lejár febr közepén, akkor is áprilisig mindenképp várok! Aztán csináltatok egy újabb véreredményt.


Rengetegen így szereztünk kártyát és ez szúrja - akár Orbán, akár a gyógyszermaffia szemét.

2022. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Neo
2022. jan. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi van fideszesek, és MZP -sek, a párttaggyűlésen nem ezt prédikálta a v@kcinaf@rereretek? Szólaljatok már meg! Elvitte a cica a nyelveteket?
2022. jan. 17. 11:03
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
:) provokálsz kérdező?:)
2022. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Orbán Viktornak olyan emlékeztető oltást adtam volna be, de nem most, hanem 10 éve, ami arra emlékezteti, hogy fiatal korában miket mondott, hogyan viselkedett.

Most már menthetetlen. :-)

2022. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Mi van kérdező? Már a saját anyád sem áll szóba veled, hogy itt vered magad?
2022. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy mi a baja, nehéz szembenézni a valósággal? Mindent nem tud letiltani, cenzúrázni, mert akkor kit érdekelne a gyakori?
2022. jan. 17. 14:01
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Kedves kérdező, semmilyen vakcina nem segít az emberi jogaink, a testi önrendelkezésünk lábbal tipróin. Szerencsére választások jönnek és nálunk is indulnak az emberi és demokratikus jogainkért harcba szállni kívánó pártok, én a NÉP-re szavazok. De indul a LA75 is akinek az szimpatikusabb és hát nagyon vicces módon a Mi hazánk még az a párt aki szintén demokratikus és emberi jogokból jól vizsgázott. Mozgósítani kell magukat az embereknek, a Fidesz és az ellenzéki összefogás helyett minél többen ezekre kell szavaznunk majd. Kormányt vagy rendszert váltani egyik sem fog de be kell jutniuk, el kell érniük a küszöböt különben elvesztünk.
2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező! Nem fáj a szuri. Ne légy tard, oltasd be magad inkább!
2022. jan. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan emlékeztetőt, amitől emlékeznek, hogy honnan indultak!
2022. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!