Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti, akik örültök annak, hogy...

Ti, akik örültök annak, hogy az ellenzék leállt a népszavazásra való aláírásgyűjtéssel! Ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Ti támogatjátok, hogy Magyarország saját pénzből létrehozzon egy egyetemet, amibe csak kínaiak járhatnak?


A költsége előzetes tervek szerint 500 milliárd, dee ez ugye a kivitelezés során még változhat.



2022. jan. 17. 23:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%

Ők nem gondolkodnak ilyeneken.

fidesz = jó

ellenzék = rossz

Ennyi.

2022. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
28%
Hát gyűjts aláírásokat azért, hogy az ellenzék folytassa az aláírásgyűjtést! (Mi meg közben jókat röhögünk rajtatok.) :)
2022. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Én örülök neki. Ebből is látszik, hogy egy lufi volt az egész. Ennyire érdekli az embereket a kínai egyetem.
2022. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
5ös, de az a kérdésem, hogy TE támogatod-e az egyetem kiépítését. Nem eltűrni vagy ellenezni, hanem támogatni. Azaz pozitívumnak ítéled-e meg.
2022. jan. 18. 00:01
 5/25 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező,jó vagy?
2022. jan. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Kicsit frusztrál, hogy kérdezek valamit és nem arra válaszolnak:D

De amúgy mindne okés, megszokhattam volna már:D

2022. jan. 18. 00:12
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem a 10 millió emberből 9.800.000 nem is tudja, hogy van ilyen aláírásgyűjtés, a maradék 200.000 felét pedig full nem érdekli.
2022. jan. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó, ezt én értem, dee most nem az aláírásgyűjtés a téma, hanem az egyetem.
2022. jan. 18. 00:17
 9/25 anonim ***** válasza:
54%
Van olyan hülye, aki azt hiszi, hogy egy budapesti egyetemre csak kínaiak fognak járni? XD Amúgy az egyetemi turizmus önmagában egy jelentős bevétel az országnak, azzal se lenne baj, teszem hozzá. Mivel az egész EU-ban (!) nincs színvonalasabb egyetem mint a Fudan, vélhetően sokfelől jönnek majd tanulni ide, ahogy a világ más elit egyetemeire is.
2022. jan. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
16%

Nem igaz, hogy csak kínaiak járhatnak. Van Magyarországon sok külföldi egyetem (a a ceu-n kívül egyiknek sincs baja a magyar szabályozással) és járnak oda magyar diákok is bőven, ahogy németek, angolok, franciák stb.


Az sem igaz, hogy itt kínai kémeket fognak képezni. Az egyetemi képzés nem ideológiák mentén zajlik, hanem tudományok vannak, természettudomány, jog, orvostudomány stb.


Ellenzéki hazugság mindkettő. Meglovalogolják, hogy az emberek egy része gyűlöli a kínaiakat, meg mindent ami keleti. Érdekes, erre nem mondják, hogy rasszizmus. Pedig az.

2022. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!