Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van ebben igazság?

Árokpart kérdése:

Van ebben igazság?

Figyelt kérdés
Rengetegen írják szinte minden fórumon, hogy talán soha nem éltünk ennyire jól Magyarországon. Viszont szerintem még mindig csak a Gyurcsány kormányhoz képest élünk jól és ez maradhatott meg az emberekben és ezért ahhoz viszonyítanak. A rendszerváltás óta az egyik legrosszabb kormánynál nem nehéz jobbnak lenni, de a Gyurcsány előtti kormányok alatt a mostaninál mind a társadalom mentális állapotát, hangulatát tekintve szerintem jobban álltunk mint most és az ország is dinamikusabban fejlődött. Valamiképpen összehasonlítva nekem úgy tűnik ,hogy az emberek akkoriban polgáribb és haladóbb szemléletet képviseltek az élet minden területén mint manapság. Nyitottabbak voltak az új dolgokra, politikamentesen harag és vita nélkül el lehetett beszélgetni tudományról kultúráról, utazásokról stb. Miért váltunk vajon ilyen depressziósakká manapság? Lehet e még a társadalmunk és az országunk hasonlóan dinamikusan fejlődő és kiegyensúlyozott? Kinek mi a véleménye erről?
2022. jan. 18. 23:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Leegyszerűsítve és egy kicsit talán szleng és diák szóval kifejezve az emberek mitől voltak úgymond "jobb fejek" mint manapság?
2022. jan. 18. 23:20
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hiába kérdezed meg huszadszorra.
2022. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2022. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!