Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A te családodban is van vita...

A te családodban is van vita a politika miatt?

Figyelt kérdés
Anyám állandóan politizál, ráadásul mindig mocskolódik, gyalázkodik, nagyon csúnyán szidja a neki nem tetsző pártokat, rossz hallgatni. Tudni kell, hogy én már 35 éves felnőtt férfi vagyok, anyám pedig 68 éves idős nő. Hetente egyszer-kétszer meg szoktam látogatni, de semmi más témája nincs csak a politika. Nagyon idegesítő. De mégiscsak sz anyám, így eltűröm ezt a viselkedését is.

#FIDESZ #politika #Gyurcsány #DK #Orbán #Családi vita a politika miatt
2022. jan. 20. 07:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, nekem normális családom van.
2022. jan. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Nem politizálunk, mi erről a (Orwelli) új világről szoktunk beszélni.



Anyukád a DKs vagy te?

2022. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk van balos, jobbos. Egymásra licitálnak hogy melyik szarabb. Azt hiszem ilyennek kellene lennie egy normális családnak, nem egymást leszolni, hogy ez a jobb vagy pedig a másik, hiszen minden oldal rossz. Arra szavazol, hogy lassan megsüssenek vagy karóba húzzanak.
2022. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%

Mamám utálja Orbánt(szíve joga) viszont már mindenhová oda "képzeli". Szóval tök más politikusról van szó(néha nem is magyar az illető) elkezdi szidni, hogy nézzük meg mit csinált már megint, meg milyen legalja ember.

Amúgy teljesen képben van, mindenre emlékszik, nem butult el, csak ezen a téren jár kicsit máshogy az agya. Itt maga a szitu kényelmetlen, hogy szóljunk-e hogy nem is róla van szó

2022. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
72%
Mi nem vagyunk politikusok ezert itthon nem politizalunk.
2022. jan. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Az én családom ellenzéki, a feleségemé kormánypárti. Sosem volt belőle veszekedés. Tiszteletben tartjuk a másik véleményét, még ha meg is vitatjuk a politikát. Ilyennek kéne lennie normálisan. Egy a többi téma között, amit meg lehet kultúráltan vitatni.
2022. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Anyukám nagy DK fan. De engem ez nem zavarna, még az sem, hogy szidja a Fideszt, tegye, sok mindennel én sem értek egyet azzal, amit csinál, de hogy más témája ne legyen, csak mindig ez, az már nagyon unalmas, és egy idő utàn idegesítő. Én direkt soha nem hozom szóba a politikát, nagyon kerülöm a témát, mindig igazat adok neki, még akkor is, ha nem értek egyet valamiben. Múltkor megkértem, hogy nem beszélhetnénk valami másról, attól, hogy én igazat adok neked, még semmi nem fog megváltozni. Erre azt mondja, hogy mindenkivel tudatni kell, hogy mi a helyzet, mindenkit meg kell győzni. Mondtam neki, hogy szerinted ehhez az a legcélravezetőbb, hogy nekem elmondod huszadjára is ugyanazt? Erre nem tudott már mit mondani. Egyébként jó nyugdíja van, nem nèlkülözik, főkönyvelő volt aktív korában egy cégnél. Akkor teljesen másképp viselkedett, normális témái voltak, de most megváltozott, és állandóan szidja a kormányt. Én mindig arra szavazok, akitől a legjobbat remélem éppen. Szavaztam már a Fideszre, MSZP-re, Jobbikra, DK-ra még nem.
2022. jan. 20. 08:36
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mindenki egyformán a disznónak szurkolt viktor disznóvágásán.
2022. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
4%
Nincs. A demencia sokaknál fiatal korban már elkezdődik.
2022. jan. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
59%
Értelmes ember nem politizál családban, nálunk sem teszi senki.
2022. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!