Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Mi véleményetek a...

DK-sok! Mi véleményetek a Márki-Zay Péterről az ellenzék közös miniszterelnök-jelöltjéről?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
nincs velemi semmi baj, ugyanis Gyurcsány embere
2022. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Meggondolatlanul fogalmaz, de amit mond, az korrekt.
2022. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Nincs diplomáciai és politikai érzéke.
2022. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok DK-s. Ja, akkor nem engem kérdeztél.
2022. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Ő létezik?
2022. jan. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Olyanokat mond, hogy egyszerűen nem értem, mit akar valójában. Ilyen óriási kommunikációs baklövéseket sorozatban elkövetni már csak tudatosan lehet, de vajon mi ezzel a célja???
2022. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem MZP célja az, hogy a "kommunikációs baklövéseit" felkapja a kormánymédia, és így növelje az ismertségét.

Szerintem sok szavazóját így már nem tudja elveszteni, mert azok inkább látnának egy "tahó" miniszterelnököt az ország élén, mint Orbánt. (Aki szintén egy bunkó, csak éppen kissé kifinomultabban és undorítóbban sérteget mindenkit.)

2022. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!