Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor veszi észre a Fidesz,...

Mikor veszi észre a Fidesz, hogy oltással is kórházba lehet kerülni?

Figyelt kérdés

A Fidesz szerint mindenki biztonságban van, aki be van oltva. OV egyértelműen azt kommunikálta az emberek felé, hogy most már senki se panaszkodjon, aki haldoklik, mert volt lehetősége felvenni az oltást. Belső infó, hogy a kórházakban haldoklók majdnem a fele, azaz 40% oltott.

Durva, hogy mennyire nem érdekli a Fideszt, hogy az emberek betegek. Teljesen mindegy, hogy oltott vagy oltatlan, de OV-t már az oltottak sem érdeklik.


2022. jan. 21. 22:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
De szigorúan csak a 3. oltástól számítasz oltottnak. Ha csak kettő oltást kaptál oltatlan vagy és hadd ne magyarázzam, hogy ha valaki átesik a víruson sokkal nagyobb védettséget jelent, mint bármelyik fo$ oltás, de ekkor már még sem jár védettségi igazolvány. Elérkeztünk oda, hogy csak üzlet. Szerintetek miért épül vakcina gyár?
2022. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Ezzel próbálják ösztönözni, hogy az emberek oltassák be magukat. Ha azt hirdetnék, hogy az oltottak is kórházba kerülnek, meghalhatnak, akkor romlana az oltakozási kedv.

A 40% nem tudom igaz-e, én sokallom, de ha igaz is, akkor azok nagy része már régen kaphatott oltást. A vakcinák hatékonysága, immunvédelem elismerten fokozatosan csökken idővel, fél év után már csak 40-50% hivatalosan. Ezért találták kis a 2., 3., 4. .... oltásokat.

2022. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De a valóság az, hogy 3x oltottak is kerülhetnek kórházba. Az emberek pedig úgy tesznek, mintha a vakcina után halhatatlanok lennének, ugyanis a kormány pont ezt kommunikálja.
2022. jan. 21. 23:12
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
"ha valaki átesik a víruson sokkal nagyobb védettséget jelent, mint bármelyik fo$ oltás" - erre valami bizonyíték?
2022. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Három éve oltattam magam influenza ellen, szóval ha most elkapnám akkor valószínűleg hiába verném a nyálam nem ér semmit az oltás - mikor világosan le van írva évente kell. A covid ennél sajna egy fokkal rosszabb, 4-6 havonta oltani kell a védettségi szint fenntartásához. Ráadásként túl gyors a mutációja, így csökken az oltóanyagok hatásfoka.

Senki nem mondta hogy oltással nem lehet elkapni a covid-ot, sőt még kórházba is lehet vele kerülni. A kockázatot csökkented, de nem megszünteted.

2022. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

5


"Senki nem mondta hogy oltással nem lehet elkapni a covid-ot"


Hát nekem mintha rémlene,hogy valaki ilyent mondott:

— A vakcina olyan, mint egy golyóálló mellény: aki be van oltva, arról lepattan a vírus..

2022. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5: pontosan ezért nem lenne szabad ráengedni az országra a vírust, minden értelmes országban karantén van.
2022. jan. 22. 00:05
 8/15 anonim ***** válasza:
39%

egy oltott ember 1,5 embert fertőz meg

egy oltatlan ember meg 8 embert fertőz meg


nem értem mi olyan felfoghatatlan ezen

2022. jan. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Ezt mindenki tudja, ettől függetlenül a halottak döntő többsége oltatlan vagy régen oltott.
2022. jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
#7 aham, szóval zárkózzunk be, minden bolt off, minden munkahely, iskola off, maszk az utcán, max. két órányi időre mehetsz ki ép' csak kaját venni. Szerintem nem igazán ezt akarná az emberek többsége - de a gazdaság sem.
2022. jan. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!