Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tesz Orbán semmit...

Miért nem tesz Orbán semmit értünk, akiket átvert?

Figyelt kérdés

Tavaly kaptam két Sputnik oltást, akkor azt mondta, semmi hátrány nem ér majd miatta. Ehhez képest be vagyok zárva az országba, nem mehetek sehova.


Nyaralni nem is mennék, mert nem vagyok olyan anyagi helyzetben fiatal tanárként, de szeretném meglátogatni az Ausztriában élő bátyámat.


Beadattam emiatt harmadiknak egy Pfizer-vakcinát is, de a határon visszafordítottak, mert a két orosz vakcinát semmisnek tekintik, szóval olyan, mintha csak 1 Pfizert kaptam volna, az meg nem elég nekik.


Orbán tudott külön megállapodásokat kötni Kazahsztánnal, Türkmenisztánnal, akkor miért nem próbál meg más országokkal is? Így családokat szakítanak szét évekre.



2022. jan. 22. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Valahol a kettő között félúton Kurzot kicsinálták és felállítottak egy szélsőbaloldali bábkormányt, bevezették az oltásterrort. Orbán a hibás!
2022. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Te vagy hülye, amiért hittél Orbánnak. Nem tanultad még meg a 12 év alatt, hogy egy szavát se szaba elhinni?
2022. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Már bocs, de aláírtad, hogy saját felelősségre veszed fel az oltás. Innentől fogva nincs semmi jogalapod a reklamációra!
2022. jan. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Csak azt verik át, aki hagyja ,hogy átverjék. Én nem oltatom magam soha,de soha.
2022. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

A politikai elit nem érted van hatalmon, hanem önmagukért.

A nép nekik a szükséges rossz.

Addig kellesz, ameddig fenntartod a hatalmukat, aztán mehetsz a föld alá.

Ellenzék sem különb! Üres demagógia hogyan nélkül, pénzügyi tervezet nélkül.


Viszont, ez az egész felvet egy kérdést!


- Támogatja, hogy 1990-ig visszamenőlegesen legyen teljes elszámoltatás (jogi, pénzügyi mozgások, szerződések felülvizsgálata, vagyonosodási vizsgálat), ügynökakták nyilvánosságra hozása, illetve, hogy a parlamentben vezessék be a pszichológiai vizsgálatot, etikai kódexet, minőségbiztosítást, minőségellenőrzést, hatás és megvalósíthatósági vizsgálatot, teljesítményértékelést?


Üdv: Columbo

2022. jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert mindig azt mondja, amivel akkor, abban a pillanatban a legjobban jöhet ki. Jó reggelt.
2022. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Politikusnak bármit elhinni, höhöhö, viccelsz? A politika lényege, hogy mindig azt hazudják, amit a pillanatnyi érdekük diktál. Másnap meg lehet, hogy az ellenkezőjét. Nem felejtettem el (sokan igen), mert nem volt régen, de az elején 1 oltással akarta legyőzni a járványt. Aztán 2-vel, majd 3-al, most 4-nél járunk. De meg lett már ígérve, hogy a maszktól szabadulunk fel, aztán az online tanítástól, stb. A járvány nem múlt el, csak egyre több oltást akarnak rásózni az emberekre. Szerencsére azért sokat kezdenek felébredni a bebambult álmukból.
2022. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt is mondotta,hogy:" Az oltás olyan, mint a golyóálló mellény, aki be van oltva, arról lepattan a vírus."


Meg lényegében halálosan megfenyegette azokat akik nem akarják beadatni a vakcinát:

"De a végén mindenkinek be kell majd oltania magát, még az oltásellenesek is rá fognak arra jönni, hogy vagy beoltják magukat, vagy meghalnak."


Ha valaki ilyeneket beszél annak nem árt kétkedéssel fogadni minden szavát...

2022. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
De tesz valamit: vakcinagyárat épít Monoron.
2022. jan. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Jöjjön haza téged látogatni, ha ennyire hiányoztok egymásnak. Amúgy csak szólok, hogy Ausztriát még nem Orbán Viktor kormányozza, tehát az ő intézkedéseikért ne őt tedd felelőssé.
2022. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!