Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokszor hallom, hogy a Fidesz...

Sokszor hallom, hogy a Fidesz szavazói szerint Márki-Zay Péter kijelentései miatt egyre fogy az Összefogás szavazóbázisa. Ez esetben miért nem támogatják az MZP-Orbán vitát?

Figyelt kérdés

Úgy vélem, hogy ez mindenkinek a hasznára válna. Márki-Zay Péter a kormánypártot támogatók szerint minden megszólalásával egyre több szavazóját riasztja el. Az ellenzék szavazói szerint Orbán Viktor alkalmatlan a vitára, ezért csak saját médiájában ad interjút.

Ez alapján mindkét oldal jól jönne ki egy ilyen vitából. Akkor meg miért ne?



2022. jan. 22. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fidesz veszítene, azzal sokat veszítene, de ha nyerne, valójában nem sokat nyerne. Ellenzéki térfélen fordított a felállás.
2022. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem ilyen szempontok alapján mérlegelnek. Orbánnak az okozza a lehető legkevesebb veszteséget, ha nem vitázik. Már így is épp veszélyben van a trónja. Hacsak ki nem segítik az országos választási iroda káderei
2022. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A valódi okokat én is tudom :) A Fideszes magyarázatra vagyok kiváncsi, hátha van valami kreatívabb, mint az eddigiek.
2022. jan. 22. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Egy bizonyos szint felett nem megyünk egy bizonyos szint alá. MZP nagyon jó abban, hogy demagóg módon és agresszíven sorolja a marhaságait meg

a hazugságait, de egy ország kormányzása nem arról szól, ki tud jobban szájkaratézni.

2022. jan. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, miért nem kellene MZP-nak kiállni, hiszen Orbán a kanyarban sincs hozzá képest. De fordítva? :D
2022. jan. 22. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Olvasd el a fideszpártisággal nem vádolható Amerikai Népszava napokban megjelent, ide vonatkozó cikkét.
2022. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!