Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok mennyire vannak...

A magyarok mennyire vannak felkészülve, ha jönne egy gazdasági válság, recesszió, magas munkanélküliség időszak pár évre?

Figyelt kérdés
Sokak szerint a ciklus már érett fázisban van, jöhet majd egy lefordulás a világgazdaságban. Az eladósodottság is magasabb a világban, mint a pénzügyi válság előtt, ez is okot adhat az aggodalomra.

2022. jan. 22. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Ez csak a képzetlenebbeket érintené.


Én nem félek.

2022. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
2009-ben diplomával a versenyszférában nekem is ekkora arcom volt. Koppantam. Volt 1-2 vacak hónapom.
2022. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár évre? 1 év is szépen tönkrevágná a lakosság jelentős részét, mert a többségnek nincs komolyabb megtakarítása és sokan el vannak adósodva a jó kis hitelek miatt, stb. Amúgy elképzelhető, páran a covidtól is ezt várták, hogy lesz egy komolyabb válság, de úgy tűnik az végül nem jött be olyan szinten.
2022. jan. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Rekord magas a lakossági megtakarítások szintje. Abban sem vagyok biztos, hogy nagyon magasra ugrana ettől Magyarországon a munkanélküliség, inkább a drágább országokban lehetne nagyobb gond.
2022. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4: de az ugye megvan, hogy a megtakarítások szintje nem egyenletesen oszlik el? Vannak, akiknek rengeteg pénzük van, míg sokaknak semmije.
2022. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én fel vagyok készülve rá,mert volt/van miből tartalékolni.Átéltem már egy válságot ,és nem volt könnyű egyáltalán pedig akkor is volt tartalékom. Ahol a mindennapi étkezés/fűtés megoldása is probléma ,ott nyilván nincs miből felkészülni, a hamis statisztikáknak hála rengeteg ember azt ez egy nagyon vékony rétegét érinti a társadalomnak,ami sajnos nem igaz.

Ez a válság az előzőnél sokkal rosszabb lesz ráadásul.

2022. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
*azt hiszi
2022. jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A többség "terve" a majdcsakleszvalahogy.

Mondani sem kell, borzalmas helyzet lenne az országban ilyen esetben.

2022. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nagyon sok megtakarítása a zemberek nagytöbbségének, hiába is mennek sokan pl.: Kanáriba nyaralni, vagy használt-, de "Nyugati ótóm van"-al keveregnek.
2022. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Reméljük nem lesz semmi, de a kormány sajnos mindent megtesz hogy bekövetkezzen a carvihar
2022. máj. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!