Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki nyeri a 2022-es országgyűlé...

Ki nyeri a 2022-es országgyűlési választásokat?

Figyelt kérdés

Ha lehet, most nem arra vagyok kíváncsi, hogy te melyik oldalra szavazol, hanem, hogy szerinted ki nyer. És van esélye az ellenzéki összefogásnak?

Ui.: Beírjam én, hogy Táncsics Radikális Balpárt vagy hagyjam az illetékesre? :)



2022. jan. 24. 01:12
A kérdező szavazást indított:
Márki-Zay Péter – Egységben Magyarországért
Orbán Viktor – Fidesz-KDNP
66 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Táncsics Radikális Balpárt



Nagyon szívesen

2022. jan. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem a Fideszre fogok szavazni, de teljesen egyértelműnek tartom a győzelmüket. Nem lesz kétharmad, de egy stabil abszolút többség megint meglesz. Nincs itt semmi látnivaló. Az, hogy én személy szerint rengeteg mindent mélyen megvetek a politikájukban, az nem jelenti azt, hogy az emberek többsége ezt ne zabálná két pofára.
2022. jan. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

A csirkefarhátos törpe megbukott. A lakosság több mint 80%-ának leesett, hogy mennyire fos a gazdaság. A cigányok is elpártoltak az oltásigazolvány görénykedés miatt.

Az első kisebb megtorpanás a világ gazdaságban elsöpörte a Fidesz erejét, totál tehetetlenek. Aki ezek után rájuk szavaz az nagyon hülye.

2022. jan. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
igen, ha nem tudnak csalni bukik a Fidesz
2022. jan. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért kell mindenkinek a Márkira szavazni mert a Fidesz úgyis csal. Ezért látom úgy hogy Orbán nyer.
2022. jan. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Kimaradt a Mi Hazánk Toroczkai-val.

Na jó, a realitások talaján maradva ők biztosan nem nyernek most, de simán lehet 10%-uk már most is, 2026-ban pedig szoros küzdelemben vehetnek részt ők is, ami a győzelmüket is jelentheti akár. Mert ők a 3. erő, van, aki se a Fideszre, se a baloldalra nem akar szavazni, és egyre inkább nőni fog azok száma.

2022. jan. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Ma nincs Magyarországon fontosabb, mint az Orbán rendszerét eltakarítani!

A gyerekeink jövője a tét!

Le kell bontani az egész baromságot, és megteremteni egy valóban szabad, európai Magyarországot, euróval, jogbiztonsággal, méltó életminőséggel!

2022. jan. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Valúszínűleg az ellenzék nyer. Most sincs kampány időszak, de kb. fej-fej mellett mérik az ellenzéket, miközben tudni lehet, hogy amikor nincs kampány, akkor az ellenzék kevesebb szavazója van.

Nézd meg az önkormányzati választásokat, kb. senki nem mérte Karácsony győzelmét, de még fej-fej mellé sem mérték őket, mégis nyert.


Ez ugyanaz a jelenség, az ellenzék szavazóbázisát alulmérik, mivel ilyen réteg szavaz az ellenzékre. Ebből pedig egy stabil győzelem látszik, és akár egy ellenzéki kétharmad is lehet, bár az már szerintem se nagyon reális.


Persze én itt kizárólag arról beszéltem, hogy szavazat számok alapján mi lesz. Az, hogy most a fidesz mennyire csal, mivel tudjuk, hogy az előző két választáson is voltak hozzáköthető csalások, mindig kérdéses.

2022. jan. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Márki-Zay Péter – Egységben Magyarországért ez a párt benn sem lesz a parlamentben.
2022. jan. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Engem nem érdekel, csak az oltást törölje el és ne kelljen igazolványhoz kötni hanem legyen egyéni, aki akarja az oltassa be magát.
2022. jan. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!