Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Annak akinek 2 oltása van és...

Annak akinek 2 oltása van és átesett utána fertőzésen, annak miért kell kötelezően 3. oltás a védettséghez? Ezek után még valaki a Fideszre szavaz?

Figyelt kérdés

Egy molekuláris biológus írta nekem.

A 2 Oltás + elkerülhetetlen Omikron fertőzés valóban jobb középtávon, mint 3 klasszikus oltás. Ezt mutatják az adatok is.


Ennek ellenére azért ne rohanjunk megfertőződni, bekövetkezik az magától is.


Azt viszont logikátlannak és tudománytalannak tartom, hogy aki kapott 2 oltást és megfertőződik, azt egy 3. oltásra kényszerétsük feb 15-ig, csak hogy meglegyen az oltási igazolványa.


Fertőzés után pár héttel oltatni nem káros, csak értelmetlen és elpazarolt dózis. Nincs még annyi érett memóriasejt, hogy bármi értelmes hatása legyen... és pl egy Omikron fertőzés után pontosan nem is tudjuk van-e értelme beadni egy wuhani tüske oltást...és az milyen hatásfokú plazmát eredményez. Ráadásul járvány tetőzésnél.


Márpedig rengeteg ilyen eset lehet jelenleg. 2 oltás + átesés. Ismerősi körből legalább 15-20 ember.


2022. jan. 24. 07:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem a Fidesz ötlete, nézd meg Ausztráliát, Ausztriát.


Ezt a modellt követjük…



Djokovic átesett ezen a valamin, de nem oltott, Ausztrália meg hazaküldte, ez már … hagyjuk. 😡

2022. jan. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem teljesen ertem, hogy mi az osszefugges a Fideszre szavazas es a kerdes temaja kozott? :(
2022. jan. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1. Nem kötelező szerintem ott a 3. oltás..
2022. jan. 24. 07:52
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Hogy a Fidesz hozta ezt a törvényt
2022. jan. 24. 07:52
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez megnyugtat más kormány is meghozta volna ezt a törvényt.
2022. jan. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Mi lesz itt kovid után, pláne ha kormányváltás is lesz. Mit fognak csinálni az ellenzéki oltásellenesek?
2022. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ezzel nyíltan elismerték, hogy nem az emberek egészsége a fontos, hanem a gyógyszergyárak profitja. Más európai kormányoknak is.
2022. jan. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

#5-nek:


Tehát ha én lopok valamit, akkor nehogy már hibás legyek, hisz mások többet is lopnak, nem?

2022. jan. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
"Fertőzés után pár héttel oltatni nem káros," Akkor most mi is a bajod tulajdonképpen?
2022. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Ki kell szolgálni a kormányoknak a Pfizer profit igényét, ezért jön már a 4. kör is. Baromkői meg már az ötödik oltásért vergődik.

Eddig sem akartam magamat harmadszor oltatni, de most át is estem a brutális ultrahalálos omikron-megatron szupermutáncson egy hét sima megfázással, hát köszönöm, basszák meg a vakcinájukat, eddig sem futkoztam 3 havonta fájzereztetni egy megfázás ellen, ezután sem fogok.

Ez már csak a pénzről szól.

2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!