Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért tartják hősnek...

Sokan miért tartják hősnek Orbánt, mert nem áll ki vitázni MZP-vel?

Figyelt kérdés
Szerintem ez a demokrácia része lenne, ha Orbánnak nem lenne takargatnivalója, simán kiállna. Trump is kiállt Bidennel, pedig nem tekintette komoly ellenfélnek. Nyilván amit a Hollik félék mondanak az netto hazugság, kell nekik a félperces siker, meg a közpénz, de kíváncsi vagyok, mit gondolnak a fideszesek erről. Azt leszámítva, hogy szerintetek Gyurcsány embere...

2022. jan. 24. 13:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem Márki-Zaynak nem kéne ennyire könyörögnie: ha Orbán nem áll ki, akkor gyáva, és betegesen félti a hatalmát, és tudja jól, hogy Márki-Zay legyőzi!

MZP-nek túl kell lépnie rajta!

2022. jan. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálunk! Ön nyert egy repjegyet Indiába, egy szuperwellnes szemműtétre!
2022. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem tartja "hősnek". Honnan veszed ezt?
2022. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
MZP olyan, mint a fekete lovag a gyalog galoppban. "Egyezzünk ki egy döntetlenben." Egyébként gyáva vagy. Hahahaha.
2022. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
22%

1-es, istenem, ez a legprolibb hozzáállás amit itt leírsz :D A világ fekete és fehér mi? Tehát biztos azért nem áll ki mert gyáva, és tudja, hogy legyőzi? :D


Ha te most rám írsz, névvel, telefonszámmal, hogy menjek el, hozzád és bunyózzunk, akkor én gyáva vagyok, ha nem megyek, és félek, hogy legyőzöl? :DD


Véletlenül sem az, hogy magasról szarok rád, és még az időmet is sajnálom ilyen hülyeségekre ugye? :D Na, ültesd át ugyanezt a gondolatmenetet Márkizajra meg Orbira :D

2022. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
18%

Értelmetlen vitákra nincs értelme pazarolni az időt, energiát!!

Orbán Viktor nem hős, te szerencsétlen, hanem bölcs, nagy különbség!!

2022. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
26%

Egy szólás jut eszembe:

Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.

2022. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

orbán egy sunyi gerinctelen hazug ember, az ilyen emberekre az a jellemző hogy ha sokan vannak vele az ő barátai akkor nagy a pofája de ha egyedül marad akkor behúzza fülét-farkát és sunyít mint az a büdös gombóc a fűben.

Na ezért nem mer kiállni vitázni.

2022. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Viktor jól tudja, hogy egy esetleges vita során szénné égne, ezért nem mer kiállni. Ezt a menekülést próbálják most a fidesznyikek a "nincs értelme vitatkozni" című röhejes tematikába átvezetni.
2022. jan. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolom, ez a parlamenti "vitákból" is kiderült, mekkora egy beteg elme. Reflektálni képtelen se pro se kontra, teljesen másról beszél mindig, amit az írnokai jó előre felírnak a kis cetlijére. Egy ilyen helyzetben ez a pszicholata nsgyon is besülni, és talán felnyílna néhány elvakult fideszes szeme is. De nem, nekik jó ez így, hogy egy mindenre alkalmatlan zsarnok inkább ki sem áll vitázni.
2022. jan. 24. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!