Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szakértőknek hihetünk, ("...

A szakértőknek hihetünk, (" gyermekvédelmi törvény")vagy megint a kormány tudja jobban?

Figyelt kérdés
[link]

2022. jan. 24. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

Természetesen a kormány! A doktorminiszterelnökúr mindenkinél mindent jobban tud!!!!888


Ezek nem szakértők hanem soros bérenc ballibsi háttérhatalmi lipsi felforgatók!!!!!888

2022. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
Én a helyedben azt csinálnám, hogy megnézném, hogy mi a kormány álláspontja egy ügyről és ott be is csuknám a zinternetet. Hiszen Zorbán út tud mindent, ami egy ország vezetéséhez kell, ilyen szekértőcskéknek ne adj a szavára!
2022. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon kevés ember tud megkülönböztetni,egy pszihiátert egy pszihikai beteg embertől.
2022. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Minden tiszteletem de pl. Magyar Pszichológiai Társaság mégis ki? Mert a saját oldalukon én elolvastam az állasfoglalásukat de egy aláírót se láttam, azt se hogy épp ki írta ezt az állásfoglalást vagy hogy ki ért vele egyet.


Ez olyan mint az 1 millióan a sajtószabdságért, hogy van egy jó nevük de nincs mögöttük senki se. Ezt a szakértők jobban tudjákot majd akkor hiszem el, ha mondjuk a pszichológusok/pszichiáterek döntő hányada alá fogja írni ezt az állásfoglalást.

2022. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

"A szakemberek hozzáteszik: a szexuális orientációt jelenlegi tudásunk szerint szintén döntően biológiai tényezők befolyásolják. Kialakulásában a genetikai meghatározottság mellett nagy szerepet játszanak egyéb biológiai változók, például hormonális hatások és az idegrendszeri fejlődés."

Nem pszichológusok, hanem biológusok állapították meg, hogy a genetika nem tényező a szexuális orientációban, ergo nincs "meleg gén".

[link]

[link]

2022. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
14%

A szakértők szerint, ha nem érzékenyítik a himringlók a gyermekeket már ovikba, az veszélyezteti a gyermekeket.😂🤣



Ez a jövő! [link]

2022. jan. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Szakemberek, tudomány, kutatások. Hol élsz te? Ez magyarország, itt ilyenekre nincs szükség, eddig is csak a jóúistennek meg a böcsületes királyfiainknak köszönhetjük, hogy eljutottunk.
2022. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
47%
Szakértők... Holnapra a fidesz megfizet 3 szakértők, akik homlokegyenest mást fognak mondani.
2022. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ajánlom elolvasni ezt a cikket mindenkinek, hogy világossá váljon, miről is szól ez az ominózus törvény.

2022. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%
A "szakértők" odaböfögtek egy csomó dolgot, ami egyrészt vitatott, másrészt egy jó részének semmi köze a gyerekvédelmi törvényhez. Sikerült eléggé lejáratni magukat.
2022. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!