Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mar tobbszor megesett hogy a...

Mar tobbszor megesett hogy a futar kozolte nem lehet kartyaval fizetni, mert a felado nem ugy adta fel a csomagot. Ilyen virushelyzetben miert nem kotelezik a webshopkoat a bankkartyas fizetesre?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Hogy miért? Há azé. Jöhet a felpontozás!😍
2022. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Aki vírushelyzetezik és hiányolja a terminált, az következő alkalommal Foxpostba kéreti és ott fizethet kártyával.


Jöhet a lepontozás…

2022. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
A DPD cégnél, ha kártyával fizethetek se fizethetek azzal, mert a futár kitalál mindenfélét, hogy készpénzzel fizessek. Inkább visszajön másnap is, hogy tudjak pénzt szerezni. Ezt rendszeresen eljátssza, mondtam, ha még összehoz minket a sors, és akkor is így cselekszik, panaszt fogok tenni.
2022. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
2, Szerinted ez a megoldás?
2022. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Itt a gyakorin panaszkodás bizonyára megoldja a problémát.
2022. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább esetmegbeszélésnek tartom:))
2022. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem gyakran rendelek futárral, de sose jártam még így, eddig minden futárnál tudtunk kártyával fizetni a szüleim is és én is. Egyébként lehet, hogy nem a feladó cég sara, hanem a futár akar egy kis extra borravalóhoz jutni ilyen kifogásokkal. Én rákérdeznék a futárszolgálat ügyfélszolgálatán, meg a csomagot feladó cégnél is, hogy ezt mondta a futár, és magyarázzák meg.
2022. jan. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%

20:38


“ 2, Szerinted ez a megoldás?”


Nem. Nyilván az, hogy itt panaszkodok a gyk-n, ahelyett, hogy az ügyfélszolgálatot hívnám.

2022. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Az külön pénz a feladónak az utánvétkezelésen felül. Gondolom gls, mert ott kell erre külön szerződni.


Mostanában más pénzével divat gavallérnak lenni, szóval lehet nyitott kapukat döngetsz.

2022. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miről szabad itt akkor beszélgetni?
2022. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!