Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nyer a fidesz, 4 múlva...

Ha nyer a fidesz, 4 múlva arról fogunk szavazni, hogy kínai vagy orosz gyarmat legyünk(?)

Figyelt kérdés
Ti melyik gyarmat szeretnétek lenni és miért?
2022. jan. 27. 18:10
A kérdező szavazást indított:
Kínai gyarmat szeretnék lenni.
Orosz gyarmat szeretnék lenni.
Magyar szeretnék maradni és félek.:(
Magyar szeretnék lenni és kömény vagyok mint a tollas párna.
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Már tanulok oroszul és kínaiul.

Nyáron meg költözök oroszba, legalább hozzátok képest előnyben leszek.

2022. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Ekkora kamu kérdést és válasz lehetőségeket. Német Szövetségi Köztársaság (nem elírás), Osztrák Köztársaság és több más ország titokban egyeztet és köt szerződéseket az Oroszországi Föderációval. Mégsem merül fel senkiben ez a blődség, hogy az adott ország az oroszok gyarmatává válna bármikor.


Arról pedig ne is beszéljünk, hogy Gyurcsány Ferenc kormányzása idején a regnáló miniszterelnök kb. félévente volt hivatalos az akkori orosz elnök, majd átmenetileg orosz miniszterelnök saját rezidenciáján. Akkor mégsem jelentek meg ilyen jellegű kérdések sehol...

2022. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na már megint jönnek a gyurcsány mániások.. nem értem hogy jön ide de nyomjad csak..
2022. jan. 27. 18:24
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

#3

Nem vagyok ugyan Gyurcsány-mániás, de úgy látom, hogy a kérdésed alapján nem vagy tisztában a politikai realitásokkal.

2022. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben, ez a te véleményed. Akkor szavazz az utolsó 2 valamelyikére. Szerintem tr nem félsz ezért kemény vagy.
2022. jan. 27. 18:32
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

#5

Már csak a hasonlataid miatt sem szavazhatok az utolsóra. Ez a kamu kérdés egy olyan személytől jött, aki nem élte meg '56-ot és vélhetően '89-et és '91-et sem. Legalábbis nem felnőttként. Hozzáteszem, hogy '56-ot én is csak kisgyerekként éltem meg. De az azt leverő kommunisták ideológiai- és jogi utódai támadják ilyennel Orbánékat. Átlátszó és hazudozóak.

2022. jan. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Neked a 3. Pontot x-elném be..
2022. jan. 27. 18:46
 8/12 anonim ***** válasza:
42%
Ingyen vodka?
2022. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Ha gyarmatosítanának az oroszok, alanyijogon járna nekünk?
2022. jan. 27. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Egyik sem. Én meg Németül tanulok, hogy Svájcba mehessek, ha jönnek az Oroszok.
2022. jan. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!