Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a vakcina gyártó cégek...

Feketeruhasember kérdése:

Ha a vakcina gyártó cégek szeretnék megkapni a pénzüket, nem lehetne a lakosságnak egyszerűen befizetni és letudni az egész járványt?

Figyelt kérdés

Teljesen érthető a helyzet fenntartása mind a kormányok mind pedig a vakcina gyártók részéről. Úgy olvastam (javítsátok ki ha tévedek) kB 20-25 eur 1 adag vakcina ára.


A kormányok elkoltottek a pénzt ezekre a vakcinákra a gyártók pedig el kell hogy adjanak megfelelő mennyiségű vakcinát hogy a kifejlesztésükre fordított összeg visszajojjon. Magyarán majd az 5. 6. 8. 14 dik megvás@rolt adag vakcina után lesznek a pénzüknél és addig pedig verni fogják a palávert hogy mindenki oltakozzon. A politikusok is ki vannak tömve hogy ezt fenntartsák.


Arra gondoltam hogy nem lenne e jó ötlet egyszerűen kifizetni a civileknek a pénzt a gyártákhoz. Mindenki egy meghatározott iban számlaszámra szépen elutalja egy meghatározott mennyiségű vakcina árát és így mindenki pénzénél van. A lakosság se hal bele ha most ki kell fizetnem 100 ezret akkor megteszem.


2022. jan. 29. 00:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
A konteós agyad nem igazán képes felfogni, hogy a vírus öli az embereket és nem a vakcinagyártók?
2022. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én nem állítottam hogy a vakcina gyártók olnenek embereket. Egy konszenzusos javaslatot tettem
2022. jan. 29. 00:26
 3/20 A kérdező kommentje:
Mióta konteo az hogy valaki szeretné visszakapni a pénzét ha valamibe beleölte? Ugyan ezt tenném
2022. jan. 29. 00:27
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
A vírus nem ölheti az embereket, ugyanis egyetlen oltásom sincs, mégis jelenleg is azok vergődnek táppénzen akik már szúratták a másodikat is...
2022. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok gödény hívő és tudom a föld közel gömbölyű.


EÜ okok miatt nem lehet oltani, a kollégáim 2-3 oltással kórházba nekem már van 4x2 negatív tesztem, pedig egy buszon utazunk maszk nélkül, dohányzóba egymás mellett ülünk maszk nélkül, ebédlőbe egymás mellett eszünk maszk nélkül.


Pedig Orbán azt mondta két féle ember lesz, az oltott, meg az oltatlan halott.


18 an vagyunk ebből kettőnk nincs oltva, egyedül mi ketten nem voltunk még covidosak, a többiekből volt aki már 3x is.

Amikor meg azt mondom az oltás annyit ér mint halottnak a csók levírustagadóznak, pedig csak tapasztalatomat mondom el.


Ráadásul mi ketten vagyunk a "betegek". Mivel nem vagyunk oltva.

Elég humoros a dolog.

Felőlem oltassa magát mindenki azzal és annyiszor ahányszor csak jólesik, viszont a tapasztalat ami ugyan nem milliós hanem csak a környezetem, aki beoltatta magát az covidos lett aki nem abból csak páran és nekik is egy fejfájás volt a tünetük.


Lehet köpködni már megszoktam, ha valaki nem ugyan azt bégeti az már ufó manapság.

2022. jan. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Egyébként már nem azért de a Gődény hívőség mint olyan az miben manifesztálódik? Tehát mit hisznek ők amit más épeszű ember nem?
2022. jan. 29. 00:59
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagyok a fanja, de Dr. Gődény alapvetően jól látja a dolgokat.
2022. jan. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a gyógyszergyárak addig ütik a vasat, amíg meleg. Magyarul amíg vannak olyan idióták, akik a sokadik oltást is beadatják maguknak, addig a "járványnak" sem lesz vége.
2022. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A vakcinagyártók megkapják a pénzüket attól a kormánytól, amelyik megveszi tőlük. Cserébe a gyártók adnak nekik jutalékot.
2022. jan. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Dacoltam a hullámokkal, semmi bajom nem volt. Pedig járok dolgozni, meg mindenhová. Egészen addig, míg januárban meg nem kaptam a második oltást. Most covidos vagyok.
2022. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!