Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a beszélge...

Mit gondoltok erről a beszélgetésről (Staudt Gábor - Jobbik)?

Figyelt kérdés

[link]


Jobbikos vagyok. Érdekelne hogy ki, milyen ellenérvet tudna felhozni eme beszélgetés kapcsán. A szerencsétlen ellenzéki dumákra nem vagyok kíváncsi, fáradt vagyok hozzá. Értelmes válaszokat várok!


Köszi!


2010. szept. 10. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem börtönöket kellene építeni, hanem munkahelyeket létrehozni. Kíváncsi lennék, hogy hol van iszappakolás a börtökökben (írjátok meg légyszíves), és arra is, hogy miért zárják be az utolsó bányákat is BAZ megyében, az embereket létminimum alá kényszerítve.
2010. szept. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"A szerencsétlen ellenzéki dumákra nem vagyok kíváncsi,"

akkor hogy akarsz ellenérvet?

Amúgy aJobbik is ellnezéki, nem kormánypárt :D az ő dumájukra sem vagy kíváncsi?

2010. szept. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy értelmes válasz volt csak. Gondoltam. :)


Utolsónak: Te nagyon aberált! :D A jelen esetben említett párt ellenzékére gondoltam ha nem tűnt volna fel a csöppnyi agyadnak ... :) Értelmes válasz volt, nem való ez neked. Barom! :D

2010. szept. 10. 19:07
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Teljesen egyetértek Staudt Gáborral.


1 válaszoló: A munkahely teremtés is a jobbik programjában van, de akik ellen a DEPO-kat fel akarják állítani, azok éppenséggel nem a munkamorállukról híresek, úgyhogy nekik mindegy mennyi munkahely van.

Iszappakolásról nem tudok, de az orvosi ellátásuk nagyságrendekkel jobb, mint egy becsületes állampolgárnak.

Van olyan ismerősöm akit három hónapra vittek be, az idő alatt a teljes fogsorát rendbe tetette bent...

Szabályzatban van előírva mennyi kalóriát kell kapniuk egy nap a raboknak, mennyi kötelező szórakozás, sportolási lehetőség jár nekik naponta.

Én meg, ha éppen van munkám gürizek reggeltől estig és még a fogamat sem tudom megcsináltatni...

Nem oké ez így...vissza kellene térni a fűtetlen várbörtönökhöz, kenyérhez és vízhez, valamint a kőfejtéshez.


2. válaszolóval nem is kell foglalkozni, egy beépített kötekedő, értelmes választ sehova nem ír...

2010. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vuvuzela védelmére kelnék. Valószínüleg a legértékesebb és elgondolékodtatóbb ellenérveket a Jobbik ellenzékétöl kapnád, ugyanis a Jobbik támogatók valószínüleg a jobbikos politikusok véleményéhez nagyon hasonló gondolkodásuk miatt pont a Jobbik párotolói.
2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!