Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engednéd az gyerekvállalást/...

Engednéd az gyerekvállalást/ örökbefogadást egy magát nőnek gondoló férfinek?

Figyelt kérdés

Vagy férfinek gondoló nőnek.

Arra gondolok, hogy vajon mennyire fontos az, hogy megfelelő értékrendet adjon át a gyereknek (szerintem kiemelt helyen az). Az alábbi videóról juttott az eszembe, megmondom őszintén kicsit rosszul is lettem. (Amúgy rengeteg hasonló videó van fenn.)


https://www.youtube.com/watch?v=FZRNcOzhpRg&ab_channel=BrutA..



2022. febr. 3. 22:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
Mondjuk én az ilyen #10-11 féle gyűlölködő szardarabok gyerekeit is előre sajnálom.
2022. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
83%
#12: Nekem inkább te tűnsz gyűlölködőnek.
2022. febr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

9. amúgy ez rendszeresen visszatérő "érv" LMBTQ oldalról, hogy bezzeg a heterók között hogy megveri némelyik a gyerekét és feleségét, meg milyen sz*r emberek vannak köztük.

Hát igen - a 95%-ban bizony előfordulnak selejtek.

Csak azt nem értem, ebből miért következik, hogy egy meleg pár bármivel is jobban nevelné fel a gyereket, vagy az, hogy köztük ne lehetnének állatok, kiindulva főként a jellemzően "egészéges" szexuális szokásaikból. De elég talán megnézni a fent linkelt videót.

2022. febr. 3. 22:38
 14/30 anonim ***** válasza:
65%
14es, pláne hogy a legtöbb meleget/transzneműt gyerekkorában ilyen selejt ember nevelte.
2022. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%
Az fogadhasson örökbe gyereket, aki alkalmas a felnevelésére. Mindenkit elküldenék szülői vizsgára és aki nem felel meg, az mellé felvigyázót rendelnék. Legyen az meleg, vagy hetero. Annyira aggódtok a gyerekek mentális egészsége miatt, mégsem látok tömött sorokat a gyermekotthonok előtt, hogy foglalkoznátok velük. Képmutató szarbanda.
2022. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező ,most melegről vagy transzneműekről beszélsz?Döntsd már el,mert nagyon nem mindegy.

Egy melegnek annyi a "deviancája" (és ezt most nem sértésképpen írom) ,hogy a saját nemét szereti,egy transznemű meg egy mentálisan beteg ember,akik között hatalmas pl az öngyilkosok aránya. Aki képes megcsonkíttatni a saját testét, azt nagyon sajnálom , segítségre szorulna, csak valószínűleg nem ilyenre, amivel lifelong patient-et tudnak maguknak gyártani az egészségügyi szolgáltatók. Érezzük a különbséget , míg az előbbi esetében semmi nem indokolja,hogy gondos, szerető szülője legyen egy gyereknek aki senki másnak nem kellett (hetero pároknak) ,addig a másik saját magát is betegesen gyűlöli és labilis , gyerek nem való neki .


És való igaz, hogy ebben az országban a heteró szülők nagy részével is nagy gondok vannak (alkoholizmus,testi és/vagy lelki abúzús,stb) de ettől egy transznemű nem lesz egészségesebb fejben.

2022. febr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Neked tényleg nincs nagyobb problémád ezeknél a mindennapi egyre ostabább kérdéseknél?!
2022. febr. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, ha szerinted az a megfelelő értékrend amiben transzneműség nem elfogadott, akkor szerintem neked nem szabadna gyermeket nevelned. Ha a transznemű gyermeked születne, akkor megvetnéd őt, kitagadnád? Kényszerítenéd, hogy csak a te általad elfogadott módon viselkedjen? Jó eséllyel megnyomorítanád.
2022. febr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
28%

szerintem jobb lenne a világ, ha a romatelepek újszülöttjeit a szüleik helyett ilyen ivari torzszülöttek nevelnék fel.


de ha van esély normális örökbefogadó családra, akkor nem engedélyezném

2022. febr. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%
15" "Annyira aggódtok a gyerekek mentális egészsége miatt, mégsem látok tömött sorokat a gyermekotthonok előtt, hogy foglalkoznátok velük. Képmutató szarbanda."....Igazat szóltál:)
2022. febr. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!