Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP fog mást is osztogatni a...

MZP fog mást is osztogatni a sértéseken kívül is a választások előtt?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor krumplit szokott,és eddig bejött.


MZP csak sértésért osztogat,igaz abból jut mindenkinek.



Fog még valami mást is osztogatni?



2022. febr. 20. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Nem fog.Ez a dolga.


Beterelni a maradékot a FIDESZ szavazók közé.

2022. febr. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
A fidesz megtiltotta az ételosztást, pontosabban engedélyhez kötötte amit nem fog megadni más pártok által szervezett ilyen akcióhoz.
2022. febr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, de engem még nem sértett meg MZP. Sőt Dánielnek köszönhetően egyre szimpatikusabb.
2022. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Azért Császár Attila is sokat tesz azért, hogy kedveljem. Lehet, nem MZP aki titokban Fidesz ügynök, hanem ezek a propagandisták titokban MZP ügynökei? :D
2022. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Egy porszívóügynök betolakodik egy házba, és a háziasszony minden tiltakozása ellenére nagy rakás száraz lócitromot szór a szoba közepére.

A nő felháborodik:

- Mit képzel?

- Asszonyom, ígérem, amit ez a csodálatos porszívó nem szed fel, azt én magam fogom megenni!

- Akkor teszek rá magának egy kis tejszínhabot, mert nincs áram a házban.


Ennyit MZP-ről.

2022. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
MZP-nek nem áll rendelkezésére a sokmilliárd € kölcsön, amit Orbán a kampánycélra osztogatott, és amit majd az unokáink fognak visszafizetni. Ő abból tud gazdálkodni, amije van.
2022. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

MZP engem sem, és senkit a családomból nem sértett meg - úgyhogy mi biztos rá szavazunk!

Orbánra semmi szükség.

2022. febr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!