Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP inkompetens miniszterelnök...

MZP inkompetens miniszterelnöknek? Ha mondjuk az lenne a választási lehetőség, hogy Palkovics László meg MZP között kellene választani, kit választanál?

Figyelt kérdés
Palkovics szerintem elég kompetens miniszter, talán az összes közül a legkompetensebb és ő legalább a versenyszénában is tett le elég sokat az asztalra, nem pedig a parlamentből és az államból lett valaki, mint pl. Lázár, Orbán vagy Szíjjártó.

2022. febr. 20. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Palkovics László kompetensebb mint MZP
Márki-Zay Péter kompetensebb mint Palkovics
40 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Basszus... Diszlexiás lettem...

Ukrán helyzetről ovasgattam cikkeket, s úgy olvastam, hogy Palkovics inváziós és technológiai miniszter.

2022. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Bárki "inkompetens" lenne akit őszentsége nagyságos orbán atyuska ellen indítanak, és jobb eredményre várományos mint a pár százalékos pártok.
2022. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tegnapig kicsit szkeptikus voltam MZP-vel kapcsolatban, de már kompetens miniszterelnök-jelöltnek tartom.
2022. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KTP 3.0 ***** válasza:
13%
Toroczkai az egyetlen normális jelölt
2022. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet normális az amit a Fidesz a médiában művel. Régen nem volt ilyen undorító az egész. Most meg felmegyek facebookra/M1-et nézem és konkrétan kormánypárti propagandát tolnak a pofámba. A legtöbb estben nyilvánvaló hazugságokkal vagy a másik szavait kiforgatják.


A Mini Feris idétlen kampányreklámról meg ne is beszéljünk. Aki ezt normálisnak és elfogadhatónak tartja az az én szememben menthetetlen.


Jelenleg az egyetlen kormányváltó erő az ellenzéki összefogás. Márkinak vannak hibái és látszik rajta hogy még egyenlőre nem minden esetben jó szónok (bár utóbbi időben egyre jobban javul)


De ha van némi esély hogy eltüntesse ezt a szemetet akkor rá szavazok. És én úgy látom hogy van rá esély.


A családban soha nem politizáltunk vagy szavaztunk de most mind MZP-re adjuk le elsőként a voksunkat.


Ismétlem: NEM LEHET NORMÁLIS AZ AMIT A FIDESZ A MÉDIÁBAN MŰVEL!


Rekord magas államadósság és infláció. Szétvert felsőoktatás. Hatósági áras alapvető élelmiszer. 6000 milliárdos EU-s pénz elcseszése. 74% unk az uniós szegénységi küszöb alatt vagyunk, az EU 2. legszegényebb országa lettünk... 2010-ben pedig ez még nem így volt...


VÁLTOZÁST AKARUNK!

2022. febr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Facebook-on letilthatod ezeket. YouTube-on fizess elő prémium szolgáltatásra, van családi csomag, olcsóbb. Távirányítót használhatsz. Szóval van lehetőség ártalomcsökkentésre.
2022. febr. 23. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

- Hiába tiltom le ugyan úgy előjönnek a hirdetések.

- Youtubeon nem fogok ezért fizetni

- Az M1 az KÖZtelevízió... MZP és az ellenzék meg az ország másik felét képviselik mégse szerepelhet sosem a TV-ben amit 130 milliárdért működtetnek az adófizetői pénzből. Nem csupán szeretném de egyenesen ELVÁRNÁM hogy ő is szerepeljen illetve hiteles információkat szeretnék hallani nem egyértelmű hazugságot. Nem ezért fizetem az adót erre.

2022. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7 A reklámmentes YouTube 2600 Ft 5 főnek és Te meg inkább idegesíted magad...hát gratulálok, megérdemled, bolond vagy, ülj le fiam egyes!


Mindent kívülről vár el, de maga nem cselekszik semmit azért, hogy változzon a helyzete....na az ilyenek miatt tart Magyarország ott, ahol

2022. febr. 24. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!