Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én is megtértem, Kommunista...

Én is megtértem, Kommunista lettem. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 12:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%
az, hogy a kommunista nem nagy batűvel írandó
2010. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
48%

Vár rád Kuba és Észak-Korea!


Érdekes kultúrájú országok, ahol a helyi hatóság gondoskodik róla, hogy még akkor se hallj a külvilágról, ha akarnál hallani róla.

2010. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
57%
Hm.. csak nem te is a gyk.hu briliáns elméinek hatására?
2010. szept. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Hogyan valósítanád meg?
2010. szept. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

"Hm.. csak nem te is a gyk.hu briliáns elméinek hatására?"


Végülis, de. Itt rengeteg információt gyűjtöttem.

2010. szept. 12. 12:37
 6/28 A kérdező kommentje:

"Hogyan valósítanád meg?"



Természetesen erőszakkal. Aki nem dolgozik becsülettel vagy többet emel ki, bezárnám, kitoloncolnám, vagy kivégezném.

2010. szept. 12. 12:39
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Mit csinálnál azokkal a munkahelyekkel, akik mondvacsinált indokokkal küldenek el jó szakembereket, csak azért, hogy beültessenek egy "havert", aki lehet, hogy nem is ért a feladathoz, de protekciós?
2010. szept. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
És mit csinálnál a "munkahely maffiával" azaz az olyan ál-főnökökkel, akik csak azért adnak egy embernek egy olyan munkát ahol semmit se kell csinálnia csak lébecolnia, pusztán azért, hogy ne végezzék ki?
2010. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

"Mit csinálnál azokkal a munkahelyekkel, akik mondvacsinált indokokkal küldenek el jó szakembereket, csak azért, hogy beültessenek egy "havert", aki lehet, hogy nem is ért a feladathoz, de protekciós?"



Mindenért az igazgatókat tenném felelőssé ami a munkahelyen történne.

2010. szept. 12. 12:52
 10/28 A kérdező kommentje:

"És mit csinálnál a "munkahely maffiával" azaz az olyan ál-főnökökkel, akik csak azért adnak egy embernek egy olyan munkát ahol semmit se kell csinálnia csak lébecolnia, pusztán azért, hogy ne végezzék ki?"


Olyan nincs. Utcaseprőkre mindig szükség van. WC pucolókra is.

2010. szept. 12. 12:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!