Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nagyon korán fel, már márciusb...

Nagyon korán fel, már márciusban feloldották a járványügyi korlátozásokat. Mit tippeltek, vissza lesz vezetve, s ha szerintetek igen, akkor mikor?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 13:18
A kérdező szavazást indított:
nem, nem lesznek már visszavezetve
igen, ha a FIDESZ győz, a választások után - nyárig
ha a FIDESZ győz, majd nyár után, ősztől
akkor is így lesz, ha győzne az ellenzék
győz az ellenzék, és nyártól más lesz minden
más véleményem van, kifejtem kommentben
25 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2022. márc. 4. 13:19
 2/14 árokpart ***** válasza:
Késő sőzig egészen biztosan így marad szerintem. Nem hallani újabb variánsról a világban még ha lenne ősz előtt akkor sem vennét át a mostani helyét, de, hogy nincsen így meg pláne nem várható, hogy újra visszavezeséék ezeket az intézkedéseket.
2022. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 árokpart ***** válasza:
100%
Késő őszig fáj a szemem nehezebben látok bocsánat a hibáért.
2022. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves árokpart!

Köszönöm. Így is értettem. Többiek?

2022. márc. 4. 13:28
 5/14 anonim ***** válasza:
13%

Vàlasztàs miatt is most így döntöttek:D

Ha a fityisz marad ősztől folytatódik a hiszti,ezt borìtékolom minden kètség nélkül.A libsik még nagyobb galibàt okoznânak az is biztos.

Bele kevernének bennünket màsok hàborújàba.

Így marad a harmadik út legalàbbis annak aki jobb jövőre vàgyik mind covid mind hàború tekintetében.

2022. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
majd ha vége a háborúnak, most elég egyszerre egy dolog miatt rettegtettni az embereket
2022. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem koràn.Szàmis orszag Anglia,Írorszag,Norvegia,Csehorszag,Svedorszzag;Dania mar egy honapja feloldottak minden korlatozast ès az aggodalmak ott se következtwk ve
2022. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem most a háború miatt egy minden eddiginél durvább mutáns fog kialakulni. Ne legyen igazam. A történelem során eddig mindig így volt. A spanyolnátha és még sorolhatnám. Egy háború nagyon kedvező terep egy vírusnak. Valószínűleg nagyjából Európa 20-25 de lehet hogy 30 akár 60%-át fogja kiirtani. De mint mondtam ne legyen igazam, de aki olvasgatja a történelemkönyvet, annak azért ez nem akkora meglepetés.
2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Zabrudi
2022. márc. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
13:46: Erre a fantáziálásra nincs szükségünk. Vicces, hogy elkezded mosdatni magad, de minden alap nélküli baromságokat vizionálsz össze.
2022. márc. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!